Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem bírom ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom ki, hogy ilyen távol vagyunk egymástól!

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy internetes oldalon (nem társkeresőn). Először csak simán beszélgettünk, aztán barátok lettünk. Egyre többet megismertünk egymásról és nem tudom mi ütött belém, de beleszerettem. Az érzés ráadásul kölcsönös. Az egyetlen probléma: majdnem 10000 km távolságra élünk egymástól, és nekem egyelőre nincs se pénzem, se lehetőségem, hogy kimenjek oda, és sajnos neki se, hogy idejöjjön. Viszont annyira, de annyira akarok már találkozni vele!!! Nem fogom így kibírni! Szerintetek mit tegyek, hogy kibírjam?


18/N



2015. jan. 31. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
" Nem fogom így kibírni! Szerintetek mit tegyek, hogy kibírjam? " Ha nem birod, hát nem birod.
2015. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hol él a lány? Szerintem ha van skype-od akkor beszéljetek ott ha még ott nem beszélgetettek mert ott látjátok egymást és még is jobb mint szenvedni!
2015. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Eddig még nem volt skype-om, de akkor most majd lesz! :)
2015. febr. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!