Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség? Már nagyon nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Már nagyon nehezen bírom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves srác vagyok. Barátaim szerint nem vagyok egy csúnya ember és nagyon közvetlen vagyok. Vízilabdázom. Úgy érzem az életem teljes, nagyon boldog vagyok a jelenlegi helyzetek szerint is . Viszont ami néha úgy zavar , hogy még soha nem volt barátnőm. Nem vagyok egy félős típus. Sokan mondják az arcom vonzó meg h vizilabdázom azokért buknak a csajok...

Igaz ezt sokszor tapasztalom .. de a bökkenő az hogy nem nagyon érdekelnek. Már egy párszor megfordult a fejemben h lehet selejtes vagyok és h más lennék de nem mert izgatnak a lányok, nagyon tetszenek. Viszont nem akarok párkapcsolatot. Nem tartom hű de fontosnak.De amellett kú*vára zavar is. De valamiért ha elhatározom h mostmár összejövök egy lánnyal mindig visszatart valami. Úgy érzem jól elvagyok most is , nem hiányzik egy csaj...

Nagyon fura érzés kérem akik hasonlókat éreznek írjanak és nyugtassanak meg, h nem paranormális.

Előre is köszönöm



2015. jan. 15. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Vízilabdázol? :o Nyugi, 2-3 év, és nem győzöd a csajokat kidobálni az ablakodon. Egyébként a leírásod alapján nem nagyon vagy még érett párkapcsolatra, úgyhogy inkább keresgélj, ismerkedj, csajozz, és fektess. Használd ki az adottságodat és a lehetőséget, hogy sok csaj bomlik a vízilabdások után. :)
2015. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, már arra is gondoltam h éretlen vagyok

de mindenki szerint túlságosan is korán érő típus vagyok :D

2015. jan. 15. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem paranormális. Hasonlóan érzek én is a fiúkkal kapcsolatban, nem hiányzik a párkapcsolat, de ettől függetlenül érdekelnek.

L

2015. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is teljesnek érzem az életemet, nekem jó úgy ahogy van. Nem nagyon zavar, hogy nem volt barátom, néha elgondolkodok rajta, hogy már ideje lenne, de nem szeretném. Szüleimet nem érdekli különösebben a magánéletem, szóval minden szempontból az enyém a döntés. Nagyon jól elvagyok így is, nem mondhatom, hogy rossz életem van. Edzésekre és versenyekre járok, jól tanulok, sok haverom van, de nem tudom miért, barátot nem igazán szeretnék...
2015. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Dettó. Csak én nem vizilabdázom. :D

Ja meg lány vagyok, szóval a helyzet fordított :)

Nyugi, szerintem normális ha így érzel.

2015. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem érzed azt, hogy neked az adott lány kell, akkor ne is próbálkozz nála, mert az nem kapcsolat. Érezni fogod, ha valakibe beleszeretsz :)
2015. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manócska1 ***** válasza:
igen,érezni fogod,ha beleszeretsz valakibe.nyugi,fiatal vagy még,előtted az élet
2015. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik lány nem tudott annyira megfogni téged, hogy kimondottad akard őt. Ez normális. Biztosan találni fogsz valakit. :)
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, jól eset!!! :)
2015. jan. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!