Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes, ettől én büszkébbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes, ettől én büszkébbnek fogom érezni magamat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki rég óta tetszett, de 1 hónapja jött meg az a kicsi plusz, amitől kedvelem őt. Nagyon sokat beszélgettünk, volt hogy napi 6-7 órát is. Igaz nem sokat írt és általában én hoztam fel a témát, de eldumáltunk. 4 éve ismerem, volt 1 öngól, amivel elárultam mit is érzek iránta idő előtt. Ő benyögte egyből a "maradjunk barátok" szöveget. Elfelejteni nem szeretném, küzdeni szeretnék érte, hátha megszeret idővel. Ez után is beszélgetünk, igaz, hogy kevesebbet. Heti 2x találkozok vele. Ha feladnék mindent, akkor nem érezném magamat úgy, hogy én mindent beleadtam volna és csak szomorú emlék lenne számomra. Lehet hogy nyomulósnak tart, de úgy gondolom, hogy megéri egy ilyen lányért a vívódás. Nem volt még barátja, 5 embert már kikosarazott, 17 éves.

17F



#szerelem #küzdés #vivódás
2015. jan. 31. 03:06
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:

Ha nem is büszkébbnek,de úgy tűnik,hogy neked ez kell ahhoz,hogy el tudd engedni.


Nem lehet,hogy leszbikus?

Mert jobb lenne vele ilyenekről is beszélni,mielőtt vesztett csatába indulsz :D

2015. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

tipikus sok a duma kevés a tett,ezért is mondta az lcsb-t.

napi 6-7 óra duma?

hát 2 óra duma után már lehettél volna annyira tökös,hogy benyögöd-átugrom hozzád,melyik a kapucsengőtök-vagy valami.

2015. jan. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, egy másik srác tetszik neki, de a srác letojja. Nem értem miért a bunkók után futnak a lányok, amikor ottvan nekik egy lehetőség egy "jobbra". Lehet én gondolom csak ezt jobbnak. Nem vagyok közömbös a lány számára szerintem, mert sokat eldumáltunk régen is. Normális életet élek, járok edzésre, közösségbe, jó tanuló vagyok, a külalakommal nem vagyok teljesen megelégedve, de dolgozok rajta :P Szóval nem egy visszahúzódó srác vagyok.
2015. jan. 31. 03:16
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Minden lány szeretne egy meleg fiúbarátot, és az ő szemében te most meleg vagy.
2015. jan. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ettől a nyomulós stílustól nem fognak pozitív irányba változni az érzései...
2015. jan. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor legyek hideg bunkó, aki csak lefektetni akarja ? :) Nem hiszem hogy velem van a baj, aki rendesen meg akar ismerkedni egy csajjal, mielőtt kapcsolatba lépne vele. A lány se olyan, hogy 1 óra után beadja a derekát, nem véletlen kosarazott már ki 5 olyan srácot, akik olyanok voltak, mint amiket tanácsoltatok.
2015. jan. 31. 03:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy és kedves, jókat lehet veled beszélgetni, nyitott vagy, akkor szeress inkább engem! :D
2015. jan. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam (és talán fontos lett volna) a csaj kissé visszahúzódó, tipikus osztályelső, de nekem inkább az ilyen csajok jönnek be, mint a "gyere leszoplak a wc-ben" típusuak.
2015. jan. 31. 03:20
 9/14 anonim ***** válasza:

ejj bakker ilyenekről dumálsz a potenciális célponttal,hogy melyik fiú tetszik neki?

ilyet a büszkeség nélküli nőknek becsicskuló ratyik tesznek barátom.

de még ebből is ki lehet hozni valamit.

keményen lesavazod a srácot és lesajnálóan hozzáteszed-

szerintem is vak,hogy nem vesz észre téged.

de tudod mit,olyan szerencsétlen szegény,holnap átmegyek hozzá,kölcsön adom neki az egyik májer ingem,felzselézem a haját,aztán átviszem neked.

legalább az életben egyszer tudna beszélni egy nővel.

engem bemutatsz az anyukádnak,de csak akkor megyünk ha a faterod nincsen otthon.nah?:)))

2015. jan. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy fapina.

Azért beszélget veled, hogy kihasználjon és jól megalázzon. Soha semmit nem fogsz tőkle kapni.

Csak elhiteti veled, hogy érdekled barátként.

2015. jan. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!