Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja vetettem véget egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vetettem véget egy 2,5 éves kapcsolatnak. Ha úgy érzem, hogy túltettem magam rajta, akkor kezdhetek új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy az exem olyan mértékben elintézte a szakításunkkor, hogy egy életre kiábránduljak belőle (ami mellett hatalmasat csalódtam is), hogy ez egyik pillanatról a másikra megtörtént. Tudom, 2,5 év hosszú idő, sose gondoltam volna, hogy ilyen "egyszerű" lesz utána, de higgyétek el, hogy tett róla.

Nem akartam új kapcsolatot, szingli szerettem volna lenni, viszont a sors nem így hozta...1 hónapja megismertem valakit. Csak rá tudok gondolni, ha látom, hogy írt, akkor elmosolyodom, hiányzik...és úgy érzem, hogy vele szeretnék lenni.

Olvastam, hogy nem egészséges egyik kapcsolatból a másikba ugrani, de ez minden esetben igaz? Tisztességtelen vagy erkölcstelen lenne, ha így cselekednék? Tényleg nem akarom ezt a fiút kihasználni, átverni...sőt... Jól érezhetem, hogy készen állok rá vagy ez olyan lehetetlen/hihetetlen lenne?

Köszönöm a válaszokat!

19/N



2015. jan. 31. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, számít más véleménye, számítanak a szabályok? Miért érdekel az, hogy nemrég léptél ki egy hosszú kapcsolatból, ha már most találtál valakit, akibe belezúgtál és kívánod? Ha nem az exedre vágysz és az ő hiányát akarod csillapítani (márpedig állításod szerint tényleg meggyűlölted), akkor semmi rossz nincs abban, ha máris belehuppansz egy másik viszonyba.
2015. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy túl rövid az élet ahhoz, hogy mások véleménye miatt ne legyél boldog. Ha úgy érzed, hogy készen állsz akkor gyere vele össze. :)
2015. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3,5 éves kapcsolat után egy hónap múlva már együtt voltam valakivel. Exszel szépen váltunk el, de már nem szerettem egyáltalán, így azonnal nyitott lettem szakítás után. Nem terveztem én sem semmi komolyabbat, leginkább csak szexkapcsolatot akartam a közeljövőben, de úgy alakult, hogy komolyabb lett. Nem éreztem magam se tisztességtelennek, se erkölcstelennek, amiért jól érzem magam valakivel 20 évesen, és nem kesergek otthon a 4 fal közt "tiszteletből", és hogy mások ne mondhassanak negatívumokat. Bár engem soha életemben nem érdekelt mások véleménye, így meg se fordult a fejemben, hogy ilyeneken kéne rágódnom, amiken te. Azóta ennek a kapcsolatnak is vége lett, de újabb néhány héten belül lett új szeretőm, akivel azóta is jóban vagyunk, bár vele csak szexről szól a dolog. Mi kihasználjuk egymást nyíltan, hisz tudjuk, hogy senki nem akar a másiktól semmit, csak néhány kellemes órát, és jó sok orgazmust. És még emiatt sem tartom magam erkölcstelennek.
2015. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a srác és úgy érzed, hogy készen állsz az új kapcsolatra, akkor vágj bele. Az exem 2 év 3 hónap után szakított velem és olyat tett, amitől totál kiábrándultam belőle, nem csak mint pasiból, hanem mint emberből is és olyan 2-3 hónap után én is úgy éreztem hogy készen állok. Igaz, hogy kicsit több idő kellett, hogy találjak egy normális srácot, de a mai napig úgy gondolom, hogy ha úgy érzed, hogy készen állsz egy új kapcsolatra, akkor az így is van. Ne érezd magad rosszul emiatt. :) Sok sikert! 20/L
2015. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban vannak érzések, amiknek át kell engednünk magunkat, különben később visszaüthetnek. A kiábrándultság, a düh azonban nem ez a kategória.
2015. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Belegondoltam, és tényleg...mennyire igazatok van! Az élet valóban túl rövid ahhoz, hogy mások véleménye miatt ne legyek boldog. El is köteleztem magam az ügy érdekében:))
2015. febr. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!