Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat 3 évig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat 3 évig?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, de neki el kell mennie dolgozni, nekem meg itt kel maradnom az egyetemen. Eddig együtt laktunk, úgyhogy így számomra még nehezebb lesz a dolog. Ha innentől már nem csúszok többet akkor 3 év amire elvégzem...

Ennyi idő azért elég sok, bár azelőtt így voltunk együtt kb 2 évig. De most újra hogy ez lesz, félek véget ér. Persze hétvégénken találkozunk meg miden... de azért 3 év csak 3 év..... ( jó, persze, közbe jöhet szakítás a távolléttől függetlenül is, de így nagyobb lesz az esélye attól félek... Pedig nagyon szeretnék vele maradni, ha lehet már végleg...



2015. jan. 31. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú, hát ,ez nehéz lehet, de hogyha szeretitek egymást, ez ne álljon közétek, mármint, így nem megoldható távolság szintjén, tehát nem úgy értem, hanem ,hogy ne hagyjátok, hogy elszakítson titeket egymástól a távolság! Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor hát, ezt nemtom, ki kéne bírni, nehogy már egy ilyen lehetetlen helyzet miatt szakítani kelljen! Ha érzitek, hogy összetartoztok, akkor szerintem ne is gondolkodjatok a szakításon, hanem ,hát , tartsatok ki, tudom jól, mondani könnyű, de hát fúú... Hát, most írnám, hogy meghozza gyümölcsét a várakozás, és meg is, de nem tudom, hogy utána hogy terveznétek, mert utána, ha ezt az időt kibírjátok, átvészelitek, hogy nagyon kevésszer tudtok találkozni, akkor utána már gondolom össze akarnátok költözni , talán lehetőségetek is lesz rá, nem tudom.
2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!