Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzult kérdése:

Tavkapcsolat 2 evig, most Magyarorszagon van, de nem keres. Mi lehet? Tobbi lenn.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sraccal kulfoldon, es komoly kapcsolat lett belole. Kezdetben ment a skype, mindennap beszeltunk,de ereztuk hogy ez igy durva nem eletkepes. Annyiban maradtunk,hogy mikor Mo.ba koltozik, felvesszuk ismet a szalakat. Ket even at csak facen tartottuk a kapcsolatot, felevente beszeltunk kivel mi van.

Most egy honapja hogy itt van, igaz mas varosban de nem ir, nem keres, csak bokdos facen meg lajkolja a fotoimat.Szerintetek irjak neki hogy most mi van? Vagy gaz lenne? Lehet hogy mar nem erdeklem?



2013. szept. 25. 18:51
1 2
 1/13 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Írj neki te, te szerencsétlen!
2013. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szépek a Magyar lányok.Van konkurencia.
2013. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit akar. Na meg kérdés milyen messze van az a másik város is.
2013. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek konkret varosokat megadni,de kozruk a tavolsag 189 km. De en vagyok a lany, nem lenne nyomulas ha en keresnem? Lehet mar egyaltalan nem erdeklem.
2013. szept. 25. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:
189 km szintén az a táv amikor durva nem életképes. Konzult inkább konzultálj más fiúkkal, mert ennek nincs értelme. Mind időd, energiád feleslegbe megy.
2013. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen attol tartok,hogy azert nem keres engem,mert ezek a kilometerek megint soknak tunnek. Csak annyira szeretnem hogy egyutt legyunk. Neki sem volt azota senkije, pedig megbeszeltuk anno, hogy mindenki nyjgodtan keressen maganak vkit, akkor lezarhatjuk az egeszet.
2013. szept. 25. 19:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam irok neki egy szimpla erdeklodo levelet hogy mi van, mi ujsag. Nem emlitem a kettonk ugyet, es majd kiderul a valaszabol,hogy szeretne-e velem meg "kezdeni valamit" vagy tenyleg folosleges utana futni. Egy ilyen "jaj hogy vagy?" tipusu level mennyire lenne atlatszo?
2013. szept. 25. 19:14
 8/13 anonim ***** válasza:
én ezt írnám.szia miért bökdösöl? és megkérdezném,hogy látom,mo-n vagy,és hogy meddig ...ilyesmi:D
2013. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
189km? Huha,párom,és köztem kb 700km van..Lehet,hogy már rég lett barátnője,vagy már rég nem akar tőled semmit.Az h bökdöss,és likeolja a képeid,nem jelent semmit..Irj rá,és kérdezd meg.. :)
2013. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsaitokat, azt hiszem tenyleg ra kell szannom magamat arra,hogy irjak neki...koszi szepen meg egyszer :) de azert ha van meg valakinek tanacsa,az ne fojtsa magaba. :D
2013. szept. 25. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!