Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
4hónapja szakítottunk, több mint két évig voltunk együtt. most januarba 1-2hétig átjárkált.. nagyon jo volt vele akkor, de éreztem én is hogy más már.. 2hete nem is beszélünk, mert azt mondta maradjunk barátok.. de barátnőmtől kérdezget hogy vagyok, idézteket tesz ki, mind ilyen rámjellemzőt... nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé. de eleget szenvedtem vége.. viszont azt mondja a barátnőimnek hogy szeret, és nem jó neki.. de nem akar bántani.. ő volt az első. meg én is neki... :( :( :( tanácstalan vagyok. mi lenne jó. viszont én szeptemberbe megyek fősulira és tőlem az 150km-re van.

2015. febr. 1. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell tudni. Valószínűleg azért nem beszéltek már 2 hete, mert mindketten tudjátok, és éreztétek azt, amikor átjárkált, hogy semmi sem a régi és kár erőltetni. Szeretitek egymást, de szenvedtek, ha újra próbálkoznátok csak erőlködés lenne a vége...

Persze lehet olyan döntést hozni, hogy megpróbáljátok, de ahhoz 2 ember kell! 2 ember hozzáállása. Csak nagyon nehéz, mivel nagyon sok az emlék, egy 2 éves kapcsolat emlékeivel, érzéseivel és tapasztalataival nagyon nehéz tiszta vizet önteni a pohárba.

2015. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!