Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátom haverjába. Mi a legjobb amit ebből kihozhatok?

Figyelt kérdés

Nem hittem, de első látásra éreztem, jobb ha kerülöm. Karácsonykor találkoztam vele először. A barátom is "csak" két hónapja ismeri. Többször is találkoztunk persze közösen és azt hiszem én sem voltam közömbös számára. Persze mindketten a barátomat tettük előre. Ami azt illeti, azt hiszem csak én vagyok bajban. A haverja vagány, laza, szóval nem hiszem hogy komolyan tudna rám nézni. Sokszor összekaptunk nem ebből kifolyólag, de tudja mit érzek iránta, csak nem beszélünk róla. Legutóbb azt írta nem fog keresni semmilyen téren sem, amit valóban betart az én fájdalmam árán. Én sem keresem bár nehéz visszatartanom magam. Azt hiszem, reménytelen a dolog.

Sajnos a barátommal már nem vagyunk szerelmesek a másikba, amit meg is beszéltünk. Mindössze a megszokás miatt vagyunk együtt 5 éve.

Fogalmam nincs mit tegyek. Azt hiszem, jobb lesz eltűnnöm, ugye? Ha nem keresem a haverját idővel elmúlik ez a rossz érzés is... ?

Nem állok a barátságuk közé. Nekik jó lesz legalább..



2015. jan. 25. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legolas lovesi aranya 100% os ez kiveteles kozepfolden!
2015. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le!
2015. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval inkább választod a biztos rosszat, és szenvedsz, mert társfüggő vagy.
2015. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék hogy gyűlölöm a magányt. És megkímélem őket a kellemetlenségektől.
2015. jan. 25. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod 2 hónapja ismeri őt, ráadásul csak haverok, nem gyerekkor óta tartó barátság menne tönkre. Tisztázd a másik sráccal, hogy akar-e tőled komolyat, ha igen, akkor szerintem inkább szakíts, mert ha nem te szakítasz, akkor lehet, hogy majd a barátod fog.
2015. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp mérlegelem ezt a lehetőséget is.
2015. jan. 25. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, annak szerintem nem lesz jó vége, ha egy kapcsolatot csak a megszokás tart össze, előbb-utóbb valamelyik fél valószínűleg kikacsint majd, és vagy megcsalás lesz belőle, vagy szakítás. Annak nincs értelme, hogy szenvedjetek egymás mellett a barátoddal, a végén még akár meg is utálhatjátok egymást, és csúnya vége lehet az ügynek. Ha úgy érzitek, hogy nincs több a kapcsolatban, akkor szerintem jobb véget vetni neki.
2015. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az emberek sajnos nem könnyen válnak meg a biztostól a bizonytalanért. Természetesen tudom, hogy hogyha a mostani haverjával nem lesz semmi, majd jön más majd utána is más, mert talán ez így normális. Próbáltam azaz próbáltuk megjavítani a kapcsolatot többször is, de azt hiszem már elfáradt az egész.
2015. jan. 25. 23:00
 10/10 anonim válasza:
Szia ! szinte majdnem ugyanez történt velem is !! Mi is a barátommal 4 éve voltunk együtt én már nem szerettem megszokás volt meg is mondtam neki, sokáig küzdöttünk hátha helyre lehet hozni, ő azt mondta ugyanugy szeret mintaz első nap ezért is volt nagyon nehéz. lassan 3 hete szakitottunk . volt egy baráti társaságunk ahol is az egyik fiuval már korábban is éreztem h nem ugy tekintünk egymsra mint barát. nem nagyn foglalkoztam mvele, végül most hogy szakitottunk barétmmal elmondta nekem a iu h tetsztem neki.. szörnen éreztem magam, mert ekem is tetszett, depersze a barátom háta mögött nem kavartunk semmi csak face en beszéltünk,és hát most lassan 3 hét után kicsit nyitok felé de nem akarom elhamarkodni mert még egyrészt korai, másrészt még nemnagyon vagyok tul a barátomon... Szoval jo tanács! Ne helyezd mindig mások boldogságát a sajátod elé! Beszélj vele, mondd el neki öszintén, mondd neki adjon választ a kérdésedre, még mindig jobb ha nem et mondd könnyebblessz neked is ha biztosan tudod, ha meg igent akkoor szépen lasan letisztázhatod magadba mit is szeretnél. Az meg hidd el nemfog jóra vezetni hogy csak megszokásól vagytok együt... engem pl a végén a barátom már sokszor idegesített :(
2015. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!