Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti miért menekültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti miért menekültök párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tizenéves kortól 80-ig gyakorlatilag minden lány nő valamilyen szinten érdekelt partnerkapcsolatban. Gyakran hatalmas megalkuvást vállalva csak hogy ne legyen egyedűl. Ennyire féltek az önállóságtól? Nem kellene! Egyrészt egyedül élni nagyon jó néhány évig, másrészt annál izgalmasabb érzés nincs egy férfinak hogy egy helyes nőismerőse vagy egy ismeretlen de a férfinak tetsző nő nem párkapcsolatban él.

2015. febr. 1. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Én ugyan nem menekülök párkapcsolatba. Inkább menekülök a párkapcsolat elől.


26/n

2015. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes feltevés, egyet is értek, meg nem is. Valóba jó, ha egy ember nem menekül egy párkapcsolatba, főleg nem egyikből esik a másikba, mert az igen csak függőség. Ugyanakkor az ember társas lény, és sokat lehet fejlődni egy kapcsolat által. Én inkább azt figyeltem meg, hogy akkor voltam vonzó a férfiaknak jobban, ha kapcsolatban voltam.
2015. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.es válasz, nagyon tetszik!

2-es válasz, pont fordítva vagyok. Amikor megtudtam hogy van párja egy nőnek lánynak érdektelenné vált bár mennyire tetszett.

2015. febr. 1. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
A farokért.
2015. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint az egyes. egy 3 és egy fél éves kapcsolaton vagyok túl, jelenleg a hátam közepére sem kívánok egy kapcsolatot, nagyon jó egyedül. Most költöztem albérletbe, bár van lakótársam de hálistennek alig látom, így sokat vagyok egyedül. Állandó szexpartnerem persze van, nem akarnék szex nélkül élni, csak a párkapcsolatot mellőzném most egy jó időre. Sose féltem az önállóságtól, a párkapcsolataimban is igényeltem a külön töltött időt, azt, hogy hagyják, hogy azt csináljak, amit akarok, és ne szóljanak bele minden lépésembe. Megalkuvást sosem vállaltam, ahogy te fogalmazol. Mindkét kapcsolatomnak én vetettem véget, mert valami problémám volt, és vagy nem sikerült megoldani, vagy nem is akartam. Persze ha úgy alakul, hogy jön valaki, akivel úgy látom, hogy jó lenne együtt lenni, biztos nyitott leszek rá, de egyelőre kerülöm az ilyen szitukat, nem ismerkedek, nem keresem a lehetőséget arra, hogy újra kapcsolatom lehessen, hisz a szexet megkapom, amúgy meg élem az életem vígan, egyedül.
2015. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ennek szerintem evolúciós okai is vannak. az más, ha egy férfi egyedül van, mint ha egy nő. egy nőnek mindig jól jön egy erős támasz. a kor előrehaladtával egyre rosszabb egyedül lenni.

én 9 éve élek kapcsolatban, előtte 1 évig voltam egyedül és nagyon rossz volt amúgy.


a másik ok, hogy a nagy számok törvénye alapján arra is kell gondolnod, hogy ebben a fos országban a nők még mindig el vannak nyomva, a hátrányos munkahelyi megkülönböztetés nem fikció, sokkal kevesebbet keresnek a nők ugyanazért a munkáért, sokkal nehezebb normális munkát találniuk, és most nem csak arra gondolok, hogy a titkárnő csak 140.000-et keres, hanem konkrét egész megyék vannak, ahol alig van munka, azt se a nőknek adják, tehát egy mucsaröcsögei faluban inkább marad a rossz kapcsolatban, vagy összejön egy neki nem annyira tetsző férfival a nő, mert magát egyszerűen nem tudja eltartani és éhen halna.


ez a szomorú magyar valóság :(


egyébként azt én is elég nagy féreg dolognak tartom, hogy ha halódik egy kapcsolat, akkor valaki inkább gyorsan keres mást, addig tartj a régit. de olyan előfordulhat simán, hogy van egy jónak tűnő kapcsolat és beüt a ménykü, vagyis a szerelem, ami sokkal nagyobb és akkor a simán jó kapcsolatból átmegy az illető egy másik jóba.

2015. febr. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"tehát egy mucsaröcsögei faluban inkább marad a rossz kapcsolatban, vagy összejön egy neki nem annyira tetsző férfival a nő, mert magát egyszerűen nem tudja eltartani és éhen halna. "


Ezért nem kell Mucsaröcsögén maradni. Tanulni kell, célokat kitűzni, dolgozni, elköltözni, stb. Aki beéri Mucsaröcsögével és a szar kapcsolatával, az bizony megérdemli, maradjon is ott, ő választotta ezt magának. Érdekes módon az én környezetemben tanult emberek vannak, jó munkával, bár a fizetések persze mindig lehetnének jobbak, és jobbak, ezzel sosem leszünk elégedettek. De senki nem tengődik azért egy haldokló kapcsolatban, mert a saját lábán képtelen lenne megállni felnőtt ember létére. Vannak, akik képtelenek kilépni, de ez a kapcsolatfüggőségből, és az idiotizmusból adódik, nem az anyagi és társadalmi helyzetből. 19 éves koromig vidéken éltem, láttam, hogy valóban így mennek a dolgok, ahogy te írod. Megkeseredve éltek egymás mellett, ittak, verték egymást, szarban voltak. De egyiket sem tudtam sajnálni, mert egy fűszálat nem volt hajlandó keresztbe tenni azért, hogy jobb legyen nekik. Nem képezték magukat, beérték azzal, hogy buták, és háborogtak, hogy se munka, se segély. Persze mikor lett volna munka, nem kellett, mert egyiknek sem ügyvezető igazgatói posztot ajánlottak, az meg már mekkora szégyen. Szóval én azt mondom, aki nem tesz érte, hogy neki (vagy nekik, a párjával) jó legyen, megérdemli, hogy élete végéig a posványban üljön, legyen az vidéki, vagy fővárosi, de akár külföldre is elmehet, ha nem tud belőle hasznot húzni, ott is ugyanúgy tengődni fog.

2015. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az 5-ös válaszra, azt írod nincs párkapcsolatod, nem félsz az önállóságtól,egyedűl élsz a lakásban, kapcsolatban is igényled az egyedűllétet, nem vagy megalkuvó, fontos a szex, és nem szaladsz senki után. Ezek a tulajdonságok egyenként is vonzóak egy nőben így együtt pedig egyenesen csábításra ösztönzöek. Azt hiszem hamarabb megy veled szemben az a valaki akivel el tudnál képzelni egy újabb kapcsolatot mint azt gondolnád.

6-os válaszíró sok igazságot írtál

7-es válaszra, talán te vagy az aki az 5-öst is írtad, még annyit, dícséretes hogy 19 évesen az önállóságot választottad Nagyon reálisan látod a világ zajló eseményeket és az emberi kapcsolatok jellemzőit, azok jó oldalát, hibáit. Tartalmas szépen formázott a véleményed.

2015. febr. 2. 21:07
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy mondat még. Az 1-es válaszírót nem értem miért pontozták le.
2015. febr. 2. 21:11
 10/13 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem hamarabb megy veled szemben az a valaki akivel el tudnál képzelni egy újabb kapcsolatot mint azt gondolnád."


5-ös és 7-es vagyok. Rendszeresen jönnek szembe próbálkozók, ez a külső adottságaimnak is köszönhető, ugyanis a nyílt utcán is leszólítanak vadidegen férfiak. De amíg nem vagyok nyitott, addig elhárítok minden próbálkozást. Bármikor kapcsolatba léphetnék - persze ez most nagyképűen hangzik, de valóban, folyamatosan udvarolnak nekem, és ez akkor is így volt, mikor párkapcsolatban éltem -, de egyszerűen a gondolat is taszít jelenleg. Ezt sok kapcsolatfüggő ember el sem tudná képzelni, hogy valaki szándékosan ne akarjon kapcsolatban lenni. Volt már olyan barátnőm, aki sajnálkozni kezdett, mert egyedül vagyok, milyen rossz lehet nekem. Egyébként hidd el, sokak számára nem vonzóak ezek a tulajdonságok egy nőben, ugyanis a férfiak nagy része azt szereti, ha a nő bálványozza őket, levakarhatatlan, és azt érezteti velük, hogy ha ők nem lennének, akkor megállna az élet, a világ körforgása. Nagyon sok férfi ismerősöm van, aki ismer, és tudja milyen vagyok egy párkapcsolatban, és egyikük sem tudna engem elviselni. Szerintük egy ilyen nő taszító, a túlzott önállóság miatt kiveszik belőle a nőiesség, és zavaróvá válik az egyenrangúság, ahol nem érezhetik magukat különösebben nagybetűs férfinak. Ezt ők mondták, nem én találtam ki. Volt, aki úgy fogalmazott, mellettem úgy érezné, hogy nincsenek meg a tökei... Szóval ne hidd, hogy ha egyszer úgy döntenék, jobb lenne párkapcsolatban élni, könnyű dolgom lesz. Természetesen a jelentkezők száma magas, hisz a külsőségeket látják meg elsőként, viszont mikor jobban megismernek, akkor már jóval kevesebben fogják úgy gondolni, hogy én kellek nekik így, ahogy és amilyen vagyok.

2015. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!