Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne zavarjon hogy a barátom és a szerelmem összejött?

Figyelt kérdés
Egyik barátom összejött azzal a lannyal akibe mar évek óta szerelmes vagyok, nem tudnak az én érzéseimről de mivel minden nap látom őket így elviselhetetlen az érzés.

2015. febr. 3. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást magadnak azonnal!
2015. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az igazi szívás, hombre.
2015. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pálinka,kijózanodás,pálinka,kijózanodás,...
2015. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha így mondod, hogy szerelmed, akkor a helyedben tutira bepróbálkoznék a csajnál, de azért ne az legyen az első mondatod, hogy ő évek óta "A szerelmed", mert az csajnak elég ijesztő tud lenni. Mondjuk én még olyan csajra nem mondtam soha hogy szerelmem, akivel még csak randiztam, de még nem jártam.


Ha jól sül el, akkor szerelmedért megéri beáldozni egy barátságot. Ha meg rosszul akkor max. mindketten annyira megneheztelnek rád, hogy többet a közelükben sem akarnak látni, de nem kell azon rágódnod többet, hogy hogy alakultak volna a dolgok, ha a csajnak megvallod érzelmeidet, aki konkrétan elutasít, abból könnyebb kiábrándulni.


A férfihez legkevésbé illő, legkonfliktuskerülőbb megoldás meg az, hogy barátoddal a csajért nem bocsátkozol versenybe, mert félsz a következményeitől, ezért inkább irigykedve próbálsz jó képet vágni ahhoz, ahogy előtted enyelegnek.

2015. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látod, öcsibogyó, így járnak a töketlen legények. Nem mernek közeledni a csajhoz, aztán amikor más lecsap rájuk, itt hüppögnek nekünk. Tanulj az esetből, és nem jársz így.
2015. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Töketlennek nem mondanam magam, egy évig kerülgettük egymást bulikba smároltunk de úgy fogtuk fel h a hangulat és az alkohol miatt. Akartam tobbet de nem voltam abban biztos h viszonozná ezt bulin kívül is főleg úgy h most még pasija is van...
2015. febr. 4. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
A csaj meg úgy fogta fel, hogy mikor józan vagy már nem kell neked, ezért tovább lépett. Ennyi előzmény után akár szerelmet is vallhatsz, próba cseresznye.
2015. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!