Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasitott a nagy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasitott a nagy szerelmem, összejött mással. Most mégis miért vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Nagyjából 4 hónapig tartott, hajtottam a lány után. Elhajtott, de kedves maradt, reméltem valami alakul. Összejött mással egy hete...


tulajdonképpen magam alatt kellene, hogy legyek. Ez 2 napig volt, aztán egyre jobban lettem, most valamiért meg majdnem boldogabb vagyok, mint 3 hónapja.


Ez miért van? Előjele valaminek?


2014. máj. 29. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
egy teherrel kevesebb
2014. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem vagy kétségek között :) Kb. mint egy vizsga után, amikor várod az eredményt, és azon őrlődsz,hogy kell-e javítóra készülnöd, vagy sikerül-e a kettes. Nem egy kaliberű a két dolog, de érted.

Előjele meg hát.. Most tiszta az út előtted szóval sok sikert! :)

2014. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most úgymond van esélyed h végleg beletörődj ebbe. De az is lehet, hogy valahol mélyen nem is tetszett, vagy másképp, barátilag vonzódtál hozzá. Esetleg tényleg nagyon szimpatizálsz vele, és örülsz az ő örömének (ami nagyon szép dolog).

Amíg "futottál" utána, felé irányult a figyelmed. Most, hogy tudod, egy ideig nincs esélyed nála, kicsit "pihen" az agyad, mert tudja, nem kell már futni... Ez így hülyén hangzik de talán ez van. :D Pihenj, aztán nézelődj a többi lány között. :)

2014. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet benne valami... pedig annyira ideges voltam: megint meg kell ismerni egy másik nőt, azt el kell fogadni, aztán nem sikerül... és most ezt nem érzem
2014. jún. 1. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!