Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért erre a bunkó énemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erre a bunkó énemre vágynak a lányok? (Persze vannak kivételek)

Figyelt kérdés
Kedves normális énemet nem szeretik a lányok csak a bunkón viselkedőset, amilyen alapjáraton vagyok. Ebbe szeretnek bele végül is, de én mikor kapcsolatban vagyunk azért más vagyok és kedves és mindenben kedvére tenni a lánynak. (nem vagyok papucs) De ekkor meg jön hogy nem jön be nekik ez a kedves formám. (3. ilyen lány volt aki mondta) Nem értem a nőket és úgy érzem sose fogom. (22 vagyok, nem kérek privátot lányoktól, fiúktól meg végképp nem)

2015. febr. 4. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat bocs h ilyenek vagyunk,igaz en alapjaraton szeretem ha kedves velem egy fiu,mert tudom h torodik velem...

18/L

2015. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Detto:D Nem szeretem a bunkó srácokat...
2015. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megjátszod magad a randinál, mást fog szeretni a lány, mint aki valójában vagy. Erre gondoltál már?


Egy kis túlzás mindig van, mint egy marketing szövegben, de ha teljesen mást adnak el,mint amit árultak, akkor vissza viszem,h átverték.

2015. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!