Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthonülösebb férfinek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülösebb férfinek lehet normális párkapcsolata? Vannak nök akik szintén nem vágynak nagy társasági életre és bulikra?

Figyelt kérdés

Néha szeretek elmenni ide-oda de nem állandóan. Nem szeretem a bulikat meg a menö helyeket, plázákat. Egy hétvége nekem 1-2 órás sétából, kávézásból, utána együtt filmezésböl állna legszivesebben.


Magam körül azt látom hogy állandóan menni akar mindenki valahova. A legutóbbi barátnöm most Karácsonykor szakított velem mert nem akartam Londonban Szilveszterezni (mert szerintem pénzkidobás, nem is telik rá, messze van, stb) Szerinte mindenki járja a világot és szórakozik 0-24, én vagyok ilyen begyepesedett öregember.


Szeretnék egy társat akivel gyerekünk lehetne és családi programokat, dolgokat csinálnánk a környezetem szavaival élve "öregesen, élve eltemetve". Nekem az lenne a buli ha elvihetném a fiamat focizni, nem az hogy sznob diszkókba lógjak meg járjam a várost mindenféle érdekbarátokkal.


Van más is így vagy tényleg orvoshoz kéne fordulnom? (Exem ezt tanácsolta mert szerinte 24 évesen 64 évesként jár az agyam)



2015. jan. 4. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A 20-as korosztályból szerintem nem fogsz ilyen lányt találni. Ez a legjobb kor, ilyenkor élményeket szeretne az ember, fel akar fedezni dolgokat. Otthon ücsörögni és kávézni ráérsz 60 évesen is, előtte élj egy kicsit! Hidd el, öregemberként bánni fogod, hogy nem voltál aktívabb.
2015. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Volt barátnőm hasonló okok miatt szakított velem. Egyet kell, hogy értsek az általad kiírtakkal. Úton lenni jó dolog, de ezt a túlságos pörgést én sem viselném el és inkább otthonülős lennék. Nem bánok semmit és nem sírom vissza a kamaszkoromat, amikor a többiek lent ültek a bárokban, diszkókban ehelyett én tanultam. Ma sem bánom, hogy más utakon jártam.

2015. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!