Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanokkal kerülök kapcsolatba, akik később összetörik a szívem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 00:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok.csak en mar 27 vagyok...es teljesen kivagyok lelkileg...mar fizikai bajaim is vannak annyira megviselnek a csalodasok...teljesen remenytelen a jovo a jelen..nem tudok aludni hajnali 4 oraig minden nao ..vmikor reggel 7 ig se:(

N

2015. febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Megértelek, látod én is még mindig ébren vagyok... És én is sokszor 4, fél 5 felé alszom el. Én idén leszek 24 éves. Nem tudom én mindig reménykedek, hogy hátha végre valaki engem is tud már igazán szeretni. Eddig sikerült talpra állnom, te se hagyd magad.
2015. febr. 5. 01:38
 13/19 anonim ***** válasza:

Köszike,aranyos vagy.:)

De nm megy sajnos ...nmtudom feldolgozni a múltbéli dolgokat sem,nem volt egy komoly kapcsolatom sem.:(

2015. febr. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

5# igaza van

de azert is mert az emberek szemetek, én is ott ba... csesztem el, h nem figyeltem mit valósit meg abbol amit mond.

Szoval voltak előjelek, aztan 1 ik naprol a másikra, olyant változott, h köpni nyelni nem tudtam, nem mondja el mi baja, elkerül, távolodik tölem...

amugy ő 40 mult én meg 30F.

ezek után nem tudom miert csodalkoztok, csodalkoznak az emberek, ha vki több fele játszik, én szerettem volna megnyugodni, csak vele, aztan most meg azt sem tudom mi van.

2015. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
most olvasom a cikket és azok a csajok még mindig velem vannak, keresnek, akikkel igy vagyok a cikk szerint tahó :D
2015. febr. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Fish1 ***** válasza:
100%

Gondolkodtál már rajta, hogy mi az oka? Kerested magadban a hibát? Hasonló hasonlót vonz, szerintem nézz magadba, hogy mit csinálhattál rosszul, mert az sokat segíthet.

Szereted önmagadat?

2015. febr. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te választottad az eddigi partnereidet. Talán át kéne értékelned, hogy mit is keresel a másik nemben.
2015. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Csajok.. nem bizakodni kell, meg reménykedni.

Ülj le, írd le mi volt szerinted a kapcsolataidban a rossz. Azt szoktam mondani, úgy kell írni, mintha a naplódnak vagy a legeslegjobb barátnődnek írnál egy őszinteségi rohamos pillanatodban. Utána nézd át és gondolkodj el hol rontottad el. Megfigyeltem, hogy aki itt gyakorin párkapcsolat miatt kérdez egyszercsak kiböki: már az elején is ez-az-amaz nem stimmelt. No ott kellett volna elgondolkodni. Ott kellett volna kiállni magáért, azt mondani, hogy ilyet nem tehet velem és valóban nem engedni. Pasit nem kell zaklatni, nem kell mindent elmondani neki, totálisan kitárulkozni. Az a nő akinek van saját élete, vannak "titkai" (volt olyan barátnőm aki szóról szóra elmondta a párjának mit beszélgetett a barátnőivel...). Szeresd, akard, de nem kell állandóan a nyakán lógni, nem kell felrúgnod a többi programjaidat miatta és nem kell állandóan akciófilmet nézni, mert ő azt szereti és nem kell állandóan megfelelni. És még úgy sem lesz könnyű.

Nézz tükörbe. Bele tudod mondani, 3x egymás után, hogy "szeretem magamat"?

2015. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert nem ismersz még engem... Tudod ilyen ez az elcseszett generáció ez.... Írj rám és elmondom hogy tarts magadnál valakit...
2015. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!