Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy hogyan lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy hogyan lenne a legjobb. Kérdés lent. (? )

Figyelt kérdés
Van egy lány, qkit nagyon szeretek. NaNahgyon jól el is tudunk beszélgetni már egy ideje, el is mondtam neki hogy szeretem és nem volt visszautasító a dologgal kapcsolatban, szóval még lehet is valami. Viszont ami aggaszt az az hogy én sem vagyok idős, és ő meg elég fiatal, és ebben szeretném a kikérni a véleményetek. én 17 a lány meg 14 éves. az értelmes válaszokat előre is köszönöm. A hülyeségekkel meg kérlek ne fárasszatok.

2015. febr. 5. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés? Nem értem
2015. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az en barátom 17eves lett most elozo honapba,en 14 vagyok meg pontosan 6 hónapig.:)

A kor NEM SZÁMÍT.

Én is így gondolom,de vannak kivételek persze..Vannak akiknek nem megy a különbség/megszokások/elvárások stb miatt.

Ez nem olyan ördöngös korkülönbség,ha csak a kort nézzük menni fog.:)

L

2015. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek a kérdés az hogy a kor miatt legyen-e köztünk valami.Kedves második, tudom hogy nem nagy a különbség viszont itt most nem azon van a hangsúly higy 3 és fél év hanem azon hogx ő csak 14 éves. Látom te is hasonló csónakban evezel. Ezért megkérlek ha nem is publikusan legalább privátban mondd el hogy hogyan is működik. Érdemes-e bele mmenni.
2015. febr. 5. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban elmondható, hogy az szerencsés, ha a 17+ fiú nála idősebb nőkre fordít figyelmet. 20 körül magával egykorúra, az fölött pedig nála fiatalabbra.
2015. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom és köztem 2 év van, 13 éves voltam mikor elkezdtünk járni,ő 15, én most májusban leszek 15,ő 17 és még azóta is együtt vagyunk,és működik a dolog:) Nem mondom,hogy a kor nem számít,mert hát hogy a viharba ne számítana,de ez tényleg ne döntse el,hogy jártok-e vagy sem,hogyha szereted! Szóval hajrá,ügyesen:D
2015. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!