Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a pasim legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a pasim legjobb barátja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 25 éves lány vagyok és már 6 éve van pasim, de amióta megismertem a barátját (26 éves) azóta tetszik és folyamatosan összezavar. Pl. ha mindenki ott van egy buliban, és kimegyek a teremből, mindig megkeres. Vagy amikor átfestettem a hajamat feketéről barnára azt mondta, hogy nekem feketén is bejöttél, de így nagyon tetszel. Meg egy másik alkalom, amikor elmentünk inni, és ő egy másik sráccal beszélgetett, és azt mondta a srácnak, hogy imád engem és bármikor számíthatok rá, és tudja hogy ez fordítva is igaz, csak mindig kicsit cukkoljuk egymást. És odajött hozzám olyan közel, hogy az orrunk majdnem összeért és azt mondta, hogy "jaj, csak a barátod ne lenne"... Most akkor ez mi a franc?

2015. febr. 2. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Már ha csak tetszik.
2015. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hmmm a pasid barátja nem lehet....
2015. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:
100%

Neharagudj...de ilyesmin a tizenéves tinik szoktak itt rágódni... uh inkább ne tégy semmit, néha masztizz rá ha jól esik, és felejtsd el.


F/27

2015. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jázi :) ***** válasza:
Ha szereted a barátodat szabd meg a határokat ennek a fiúnak. Nem kell ennyire közel engedni magadhoz, nehogy gond legyen később.
2015. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne r1banckodj
2015. febr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos: Ő nem a barátod LEGJOBB barátja.


Vagy ha igen, sajnálom a barátodat. Nekem van kb. 4-5 jó barátom, akikkel megfogadtuk hogy nem szexelünk egymás volt nőivel.

2015. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Az én barátnőm is a "LEGJOBB" barátomért hagyott el. Bennetek, nőkben mindig ott van a r*banc legbelül? Szar látni, hogy a legtöbb nő egy álszent p*csa a barátjával szemben, és játssza az aranyos lányt, közben meg másra vágyik. Akkor mondd meg a barátodnak kerek perec, hogy mit érzel a barátja iránt, vagy azt, hogy a "haverja" mit mondott és csinált. Ebben az esetben szerintem te vagy a szemét. Legyél őszinte.
2015. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Q.rassad fel magadat vele és a 7re megnyugszul legalább, te xxxx ;DD csak ez a tinipic.saduriflasht NE ;D szánalmas
2015. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a páromnak volt hasonló "ügye"...

Az akkori barátnője is összejött a barátom legjobb haverjával.Most is együtt vannak.

Több éve tartó barátság VOLT.

Többnyire szerintem a csaj akarta,de ez örök rejtély ...Kezd közeledni megint a viszonyuk.Mikor megismert mindent megbocsátott a lánynak,és még hálás is (és énis!) mert így engem megismerhetett! :-)

A barátjának is elengedte,DE NEM FELEJTI EL SOHA.

Nehogy összefeküdj vele,ha szakítanátok is és úgy lenne valami SZERINTEM az se helyes.

Barát/barátnő exe,párja,nextje TILOS.

2015. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!