Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és az lenne a problémám, hogy én már 5 hónapja együtt vagyok a barátommal aki nálam egy évvel idősebb. Most már észre vettem hogy megváltozott és nem igazán törődik velem. Szerintetek már nem szeret?

Figyelt kérdés

Mindig én hívom,nem tud velem normálisan beszélni,inkább a haverokkal van,soha sincs rám ideje.Akárhányszor össze veszünk mindig én vagyok a hibás mert hogy én hisztizek.Próbálom vele megbeszélni a problémákat és nem veszi komolyan.

Velem van a baj? Én tényleg nem adok neki elég szabad teret?



2015. febr. 6. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát bocs hogy ezt mondom de szerintem a pasid idiòta. Megkellene becsüljőn téged majd utána a haverok...
2015. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha így van ahogy leírtad. És ha "soha sincs rám ideje" akkor nem te vagy a hibás. Hagyd ott és keress mást aki megérdemli a törődésed és megbecsül.
2015. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,én már gondolkoztam ezen hogy szakítok vele,de nagyon szeretem és nem akarom elengedni.
2015. febr. 6. 09:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát mond neki h kis időre van szükséged mert ez nem mehet így tovább. Majd elgondolkozik ;)
2015. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Rendben:) Köszönöm a válaszokat,ez jó ötlet szerintem:)

Ma meg fogom neki mondani,hogy egy kicsit szüneteljünk és gondolkozzon el egy picit.

2015. febr. 6. 09:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2015. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom egy évig voltunk ilyen se veled se nélüled dolgoba. Mikor ő mikor én szüneteltem. Nem bántam meg, mert ez is egy tapasztalat volt, tanultam belőle dolgokat, hogyan kezeljek ilyen helyzeteket. Csináld ahogy jól esik, de előre szólók ne vedd komolyan, mert ő neki már ez nem komoly kapcsolat szerintem, egy évnél pedig te se pazarolj rá többet.
2015. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Értem :) És igen szerintem se veszi már komolyan.

Hát én nagyon érzem hogy ez nem fog sokáig tartani :(

2015. febr. 6. 12:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még, vagy petting terén mi a helyzet?


Komolyan kérdezem, lehet ő meg akarna dugni, nem tud, és emiatt - is - hanyagol.

2015. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PearlDiver ***** válasza:
A jelek szerint nem túlzottan illetek össze.
2015. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!