Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normalis termeszetes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis termeszetes dolog lenne?

Figyelt kérdés
Baratnommel szakittotunk mar egy parszor mindig keresett vagy nem ot. De tobb mint egy hete nem keressuk egymast el kapot egy fura erzes. Nem hianyzik de akkor meg is mi ez?

2015. febr. 6. 20:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hidd el h ez nem igy van nem ismerkek de szerintem nem o a hibas hanem az elete de azt vettem ki belole h te onzo lehetsz es volt koztetek sex?
2015. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Akkor legyen az elete, de tessek egy ujabb indok h miert ne maradjak vele. Az o eletert en szivjak egesz eletembe a panaszkodas helyet tehetet is volna valamit. Igaz h sokszor a sajat erdekeimet neztem ez igaz es onzo dolog. De le zartuk vege ennyi erol mar nem temazok boldog vagyok egyedul ha mar o nem tudod aza tenni. :)))
2015. febr. 6. 22:27
 23/27 anonim ***** válasza:
De tudott de az ilyenek nem valo kapcsolat aki csak maga. Szereti mert nem. Te voltal az o erdekeivel latad h sokat szenvedett es onbizalms sincs ezert is kellet volna neki segiteni es ot boldoga tenni nem csak sexelni te nem vagy komoly neked felylodni kell agyilag
2015. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ja aha fejlodni agyilag te aztan tudsz kotekedni. Kerdezd meg hogy komoly kapcsolatra e való aki kihasznalja vagy hazudik a masiknak. Na meg azt is hogy komoly aki nem sexel pff fejlodni agyilag a sajat anyad tudod mit mondott? Lehet 27vagy de soha sem lesz magan aleted, agyilag 10eves vagy ezt mondta. Teljes mertekben igaza van.
2015. febr. 7. 11:54
 25/27 anonim ***** válasza:
nem hasznaltam ki senkit de ha te igy latod en akkor is szrretlek
2015. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez az senki nem ert meg kinek van tiz eves agya legjobb lene meghalnom utalok elni h te is csak kihasznaltal
2015. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia érdekes a történeted elmeséld ezt nekem priviben?
2015. febr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!