Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy ma a lányok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy ma a lányok már nem a szőke herceget várják fehér lovon, hanem a barna királyt a fekete BMW-ben?

Figyelt kérdés
Jól kell kinézned és sok pénzednek kell lennie, hogy legyen bnőd :(

2015. febr. 6. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Jol latod baratom...
2015. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell.

De ha jól nézel ki , és van pénz akkor tuti van csajod:D az már mellékes hogy milyen; )

2015. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
No comment. A mai cicanyuszilanyok lehet, hogy igy gondoljak. De anormalisak nem hinnem. En nem gondolom igy.
2015. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Én jobban örülnék neki, ha biciklin gurulna hozzám a hercegem. :D
2015. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, apud szőke herceg volt fiatal korában?
2015. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Igazabol nem, es ahogy az elozo leirta, a normalis lanyok nem-igen nezik a penzt es, hogy, hogy nezel ki, csak az a baj hogy ti az ilyen lanyokat leszarjatok, mert mindegyikotoknek a nagy bogyu plazacicak kellenek.

/L

2015. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Kinézetre a szőkét várják!


Fehér bömösbe!


A barnát a piros ladába nem sokan!


A csórókat meg senki :(

2015. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Mindenesetre engem már 3x is elkeserítettek és onnantól kezdve sz**arok a párkapcsolatokra, és elvagyok egyedül.


Egyszerű szép kedves lány volt, nem volt smink csak a szemei körül, csinosan egyszerűen volt felöltözve kisebb mellei voltak, engem elutasított, egy 3-mas golfom van, egyszerű ember vagyok átlagos külsővel.

Rá köbö 3 hétre már egy másik faszit csókolt meg és szállt be az új audijába pedig nem volt nálam jobbképűbb.

ÉS már 3x jártam így hasonlóképp.


És mindegyik egyszerű kedves lánynak mondta magát mint ahogy ezen az oldalon is a lányok...

2015. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos nem feltétlenül igaz..Nekem van egy fehér bmw 750 ld xdrive-om,vadi új ráadásul(2014-ben vettem),és jelenleg még sincs senkim :(

(Mondjuk nem is ilyen célra vettem,de így is meg tudom cáfolni az állításod).Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a munkám miatt nincs időm nagyon bulizni,meg nem is vagyok az a fajta.

2015. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Figyi en sem vagyok gazdag nincs bmw de volt par csajom. Volt koztunk aki tenyleg a penzre ment, azt hitte ha magamra koltok akkor majd ra is. De hat szegyenyke puffant nagyot :) volt visszont hogy egy kis kenyesztetes ert meg hivtam kajalni. Jo biznisz azert nem? :)
2015. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!