Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka hogy a törökök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy a törökök ennyire buknak a fehér bőrű, szőke lányokra? :D A fekete hajú, barna nők miért nem jók nekik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
mert azok nekem kellenek:D Hagy vigyék a szőkéket.
2013. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom török országba nincs annyi szöszi mert a szőkék legtöbbje északi típus
2013. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nekik a fehér bőrű szőkék a különlegesek, mivel náluk a sötét bőrű barna/fekete hajú csajokból van a legtöbb. Ezért vannak oda a fehér lányok pl. a fekákért, mert nekik meg az különleges.
2013. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első:D
2013. ápr. 27. 12:38
 5/8 Baccardi01 ***** válasza:
Mert ez nekik egy unikumnak számít. Ráadásul sokkal szabadabb felfogásuk van az itteni nőknek szerintem.
2013. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hehh... pont két napja beszélgettem a kulturális különbségekről enyhén "mámoros" állapotban egy török sráccal.

Azt mondta, hogy azért vannak oda meg vissza az európai nőkért, mert sokkal nyitottabbak, szabadabb a felfogásuk mindennel kapcsolatban. A török nők többségénél viszont él még mindig a fogadalom, hogy esküvő előtt semmi, túl merevek. Persze ott is találni kivételt, de nálunk sokkal inkább.

A külső szerintem már csak egy általánosítás. Talán ha valaki fehérbőrű, kékszemű és szőke, az sokkal előbb feltűnik nekik, míg mondjuk egy barnább lány "elveszik" a török tömegben. :)

2013. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert unikum, és annyira más, mint amit otthon látnak.

De pl. Boris Becker teniszező, aki fehér bőrű és vörös hajú, csak sötét bőrű nőkkel járt. :)

Nekem is sötét hajam van és a világos hajra bukok :)

2013. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizonyára tényleg azért van, mert ritkák náluk a szőke hajú nők. :)

De! Ellenpélda: nemrég volt dolgom egy török pasival, és odáig-meg visszáig volt velem, pedig én barna hajú vagyok. Szóval, ez nem 100%-osan fedi a valóságot! :)

2013. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!