Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Az a helyzet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az a helyzet hogy párommal már nem bírom de szeretem.

Figyelt kérdés
miért? pl. likeolok valamit fb (lelki áll. miatt) akkor miért likeoltam ha megosztom akkor szerinte őt járatom le ha fent vagyok s csak felnézek miért nem irtál. s ha nem tetszik neki akkor tilt s utána vissza jelöl.haverommal való találkozást (15 éve haverom) hogy jó indok hogy exedel légy. mit tegyek 24/f 22/L

2015. febr. 7. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha nem tudjátok megbeszélni ezt, akkor én sem tolerálnám. Aki ennyire féltékeny és nem képes viselkedni egy online portál miatt, az keressen mást, mondjuk egy falusi asszonykát, akinél még internet sincs.
2015. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
84%
A facebook fogja kinyírni az emberiséget én mondom.
2015. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg elég gáz ez a facebookos megosztom mindenkivel, hogy milyen rossz már nekem dolog, viszont a csaj sem normális.

Ezt meg kellene beszélnetek és valahogy megegyezni, megbeszélni a dolgokat, mert hosszú távon nem fogjátok bírni, az biztos.

2015. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlen,hogy nem vagyok már a facebookon.Így sokkal jobb nekem elhihetitek:D
2015. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj, azért csinálja mert szeret!

Nehogymár a facebook miatt szakíts vele ha szereted...legyen eszed!

Inkabb szüntesd meg magad, van párod, nem az fb-t kéne nyomni... Máshol meg tudtok írni, de a helyedbe inkább vele lennék!

És magamból kiindulva, sokszor mentem szét a barátommal, mert volt idő hogy nekem is beleszólt ilyedmikbe stb.. De pár nap múlva rájöttem, hogy szeretem és nem megy nélküle és hogy deh.ülye vagyok...

Úgyhogy nyugi!

2015. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!