Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik, ami rég volt? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik, ami rég volt? Lent

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal. És nagyon szomorú vagyok. Hiányzik ahogy egymáshoz álltunk a leges legelején, mikor ismerkedtünk. Voltatok már így ? Én 18. Ő 21

2015. febr. 8. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia mennyi idő után jött ez az érzés? :(
2015. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. Fél éve :(
2015. febr. 8. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
a szerelem 3 évig tart, utána kötődés van
2015. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Ismerős...

Ez nekem akkor jött elő,mikor már nem kaptam annyi szeretetet (utóbb kiderült,akkor már más kapta) és volt időm ezen filózni.

2015. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi még annyi ideje nem vagyunk együtt, de ezt beszéljed meg vele...

És én azt olvastam, hogy egy kapcsolatban megvan az intimitás, akkor erős marad.

Itt gondolok ölelésre, csókra, közös programokra.

Ha ő nem akkor csináld te.

Szerintem elég sokan átesnek ezen, de ha a szeretet és a kötődés megmarad, akkor nem kell félni, megszokja az ember. :)

Különben is a szerelem sajnos múlandó dolog... Legalább is sok esetben. :(

De figyeld meg, ha jobb idő lesz, és kimozdultok, többet fogtok sétálni közös progikat csinálni (mert azokra szükség van) akkor elmúlik a szomorúság :)

Sok boldogságot nektek! :)

21/F

2015. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, remelem igy lesz !!! :)
2015. febr. 8. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!