Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a párom. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a párom. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk. Én még tanulok, Ő most végez. Eddig háromhetente, hétvégenként találkoztunk(az iskola miatt, ugye), de most olyan állást kapott, ahol hétvégén kell dolgoznia és a hétköznapjai szabadok, tehát tavaszig Ő fog jönni hozzám vasárnaptól csütörtökig. Elvileg a 14.-ei hétvégén már kezd az új munkahelyén, úgyhogy 8.-án már jönne hozzám.

Utoljára január 17.-én találkoztunk. Tudom hogy ez az egy hét már nem sok idő, de most nagyon hiányzik. Ti mit szoktatok csinálni amikor hiányzik a párotok? Tanácsra lenne szükségem.

16/L


2015. jan. 30. 20:36
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Rájövök,hogy már nincsen és röhögök egyet magamon :D
2015. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Amúgy próbáld meg magad lefoglalni,pl. filmekkel,valami sorozattal,egy könyvvel,vagy beszélgess barátokkal.
2015. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szegény:( sajnálom.

Igen, már próbáltam. Egy ideig működött, aztán sütőttem sütit, azzal elvoltam pár óráig, de most megint felerősödött az érzés.

2015. jan. 30. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elindítom a Tyrian 2000-t, és játszok vele pár óra hosszát :) próbáld ki Kérdező, nagyon jó királyos játék, és eszméletlen mennyire le tudja kötni az embert!!!

Persze nehéz játék de tán tudok segíteni benne kicsit és akkor aztmondod majd hogy hát ez nem is nehéz. Az a lényeg hogy a legelejétől kezdd, és ne pénzt gyűjtögessed hanem próbálj meg minél több ellenséget kilőni, az hozza a nagy lóvét! Az "ASTEROID?" pályán lehet legálisan csalni a pénzzel egy helyütt, majd meglátod.

Itt egy kis útmutatás milyen felszerelést vegyél:


Hajó: MicroSol Stalker-B vagy The Stalker 21.126

Elülső fegyver: Mega Pulse, Lazer vagy Zicca Lazer

Hátsó fegyver: Sonic oscillator

Generátor: Gravitron Pulsar-wave

Pajzs: MicroCorp HXS class A

Bal oldali ágyú: Plasma Storm vagy Zicca Supercharger

Jobb oldali ágyú: Plasma Storm vagy Zicca Supercharger

Szuperfegyver: The Flare vagy SDF Main Gun


Próbáld csak ki, meglátod, úgy repül az idő mint még sohase! :)))))

2015. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Nem kell :)


Valami otthon is űzhető sport?

Vagy kicsit menj ki futni.

2015. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Masztizz:)
2015. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek, úgyhogy megértem, hogy hiányzik. Bár mi sokkal ritkábban, 2 havonta találkozunk, és én idősebb is vagyok, mint te, plussz már gyerekünk is van...

Szóval. Nap közben teljesen lefoglalom magam, a házimunkával, és a 2 gyerekünkkel. Ha beszélünk telefonon, annak örülök, de közben szomorú is vagyok, mert nem élőben tehetjük.


Nekem mondjuk az este a legrosszabb, csak forgolódok, alig bírok aludni. De lefoglalni letudom magam bármivel. Takarítok mint egy mániákus, meg hát a kisfiam után van is mit. Sütök-főzök. Játszok a kisfiammal (jó neked bizonyára nincs)

Ha van egy kis szabadidőm, akkor olvasok, filmet nézek, manikür-pedikür, stb.

Aztán még itt az internet, és a gyakori kérdések. Lehet olvasni, válaszolni.

Ami még neked aktuális lehet, az a tanulás.

Hidd el, kilehet bírni azt a néhány napot.

2015. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!