Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a párom. Mivel tereljem el a figylmem?

Figyelt kérdés

Január 17 óta nem láttam. Elvileg egy hét múlva jön hozzánk 5napra, de már nagyon hiányzik. Távkapcsolat.

16/L


2015. jan. 31. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hetet csak kibírsz! ;)


Amúgy meg próbálj tanulni, sütni-főzni, segíteni otthon, olvasni!

2015. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem, köszönöm:) Csak nagyon erős most ez a hiányérzet. Egész héten beszéltünk, mert beteg vagyok és otthon kellett maradnom, így többet tudtunk beszélgetni, csak már tényleg régen láttam es nagyon hiányzik. Tudom, hogy ez már nem sok idő, persze, kibírom:) Csak most hisztizek egy sort miatta, aztán elmúlik remélem.
2015. jan. 31. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen szóhasználattal, de már volt:)
2015. febr. 1. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!