Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan illető, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan illető, aki rendelkezik a "melegradar" képességgel, és segítene előrejelezni, hogy van e esélyem, vagy jobb a felejtésen dolgozni?

Figyelt kérdés

Azonos neműbe szerettem bele - sajnos, vagy sem -, nagyon méllyen, és már most tudom, hogy képtelen leszek elfelejteni, mivel ráadásul kolléga, napi szinten talákozok vele.

Úgyhogy jobb lesz tudnom, van e esélyem nála, vagy ki kell találjak ahhoz valamit, hogy elfelejtsem és/vagy átmenjek máshová, hogy ne is lássam.



2015. febr. 8. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
melegradar? az valami nasa fejlesztés? :D
2015. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha nem értesz hozzá, nem ismered, a fogalmat, kérlek, legalább ne szóljál hozzá!!

Annyiszor tudjátok mondani, hogy ott a Google... akkor most miért nem ment?!? -_-

2015. febr. 8. 23:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Munkahelyi románcok kirúgással végződnek.
2015. febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy cipobe vagyunk....
2015. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a kollégák előtt titkolni tudod, akkor folytatás. Ha elfogadó a környezet, akkor később esetleg beismerés. Először azért nem árt kiderítened, hogy tényleg meleg-e.
2015. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem jó a melegradarom, de hogyan segítsek?
2015. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Melegradar "bázzd"-_-"" nem néztem utána ,de gondolom arra utal ,h én melegként felismerem másokban a melegséget.

Értsétek már meg ,h ez egy hatalmas baromság!

Soha nem fogod felismerni az utcán vagy a környezetedben az olyan meleg férfiakat akik férfias viselkedésű masculin emberek.Én is ilyen vagyok és soha a büdös életben nem feltételeznéd rólam ,h meleg vagyok ugyanis nem affektálok.Férfias mély hangom van és férfias megjelenésű vagyok.Ellenben ugye kis nyunyókákat még egy szellemi fogyatékos is észre veszi az utcán ,h valami nem kerek náluk mert borzalmasan feminin viselkedésűek.Veszélyes és kényes dolog munkahelyen érzelmeket táplálni feltételezhetően hetero egyed iránt.Túl nagy a hátulütője a dolognak.Szerintem épp ésszel gondold át ,h neked megéri e a jelenlegi pozíciódban váltani főleg az anyagiakra gondolok.Mert borzalmasan kevés rá az esély ,h hasonlóképpen érez irántad ő is.Ellenben a kirekesztés,megbélyegzés,lenézés esélye meg hatalmas.

Volt itt egy srác itt a kérdése.

kicsit hasonló cipőben járt mint te,de annak az esélye ami vele történt k.b 1 a 10000 hez.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__656..

2015. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsót kiegészítve, nem minden affektáló, feminim stílusú férfi meleg!
2015. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#5: "Először azért nem árt kiderítened, hogy tényleg meleg-e."


Szerinted mégis mi a jó nyavajáért tettem fel a kérdésem, már nem azért.


Amúgy meg már látom, a "kolléga" kifejezést sokan félreértettétek : Itt nem főállású munkahelyről van szó, hanem egyetemről. Mivel itt a tanárok fele PHD-s gyakorlat-/elméletvezető, ránézésre a diákokkal teljesen hasonkorú, ezért ők is használják a "kolléga" kifejezést velünk szembe, és mi is egymás között szoktuk így viccesen mondani. (tényleg sokan használják)

De igen, igazatok van, itt is megvan a kirekesztés, kiutálás, kitagadás, kirúgás esélye... Ahogy otthon is : igen, ha rájönnek, a híd alá és kitehetnek.


És én ezzel mit tudok kezdeni? Ezek akkor is meglesznek továbbra is, ha én messziről próbálnám kerülni... Amit már egyszerűen - ott tartok - nem tudok megtenni...


És igen, qvra $z@r érzés tudni, hogy milyen kevés az esély.

2015. febr. 9. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem, ugyanis először én is azt hittem ez egy munkahely, de most ugye írod egyetem. Viszont még mindig nem tiszta, hogy halgatótársad e vagy ez valami oktató? Vagy mire gondoljunk? Ahogy írod azt veszem le mintha a 2- ő egyszerre állna fent. Hát figyelj ha tanár akkor nagyon más a helyzet akkor ugye nem árt vigyázni, kitudja még megütheted a bokád miatta. Tudsz róla bármit? Nem sokat számítanak az észérvek de gondold el hogy tulajdonképp egy ismeretlebe szerettél te hát ugye plátói...ha viszont nagyon vonz a dolog utána kellene nyomozz van e valakije esetleg. Szerintem nem olyan nehéz. Így ismeretlenül mi nem segíthetünk, az alapján se hogy ugye a kinézetében van e árulkodó. Ezt nem lehet így eldönteni csak személye infók alapján. Internetes elérhetőségét tudod? Pl fb? Mert ha igen ott is szét lehetne nézni hátha megtudsz valamit. Azért elég nagy ostobaság lenne az egyetemet ott hagyd...
2015. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!