Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti is így vagytok vele? Ha...

Ti is így vagytok vele? Ha megöleltek valakit és az illető mondjuk jobb oldalra és te is jobb oldalra fordítod a fejed és aztán mindketten a másik irányba. Na szóval értitek mire gondolok nem? Akkor az nektek nem ciki, vagy nevetséges?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hát előfordul :D szerintem mindenkivel. kicsit vicces, kb fél percig
2012. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem az a ciki, amikor két ember beszélget és nem néznek egymásra, és amikor az egyik ránéz és a másik is ránézne, hirtelen elkapja a tekintetét, meg fordítva


a barátommal ezt parodizáltuk is egymás között


de a tanárom pl ezt csinálja. magyaráz, közben nézi a monitort, én megszólalok, közben bámulom a monitort, ő néz rám és amikor felvenném vele a szemkontaktot, gyorsan a monitorra néz. tiszta röhej. és sok esetben ezt csinálják az emberek és nem kell hozzá monitor sem


szóval a kérdésre a válasz, az egyszeri véletlen vicces alkalom,elmegy, ettől még nem ciki. a ciki az, ami már kínos.

2012. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj velem is szokott ilyen lenni annyira hülyén érzem magam, főleg amikor puszit is adunk egymásnak és majdnem szájon pusziljuk egymást a barátnőimmel, na az kellemetlen tud lenni.
2012. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen szerintem is az..:D
2012. szept. 29. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!