Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én kezdek érezni iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezdek érezni iránta valamit, de ő még mindig az exét szereti. Tehetek valamit a kapcsolatunk érdekében, vagy ez már veszett ügy?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja elkezdtem beszélgetni egy sráccal, aki egy évvel felettem jár és nagyon kedves volt, rengetegszer bókol, minden nap mondta, hogy találkozzunk(sosem jött össze sajnos)aztán egyik este szóba kerültek az exek és írt egy hosszú szöveget, hogy nem tud túllépni rajta és azután az alakulóban lévő kapcsolatunkat mintha elvágták volna..Alig beszélünk valamennyit és ez nagyon elszomorít. Tehetnék még valamit, hogy felkeltsem az érdeklődését, esetleg elfelejtessem vele az exét?

2015. febr. 8. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ezzel az a baj,hogyha az ex felbukkan akkor te lehet,hogy repülsz.
2015. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te egy (s)expótló lennél csak, amíg el nem felejtette az exét
2015. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, ezt én is így érzem..de tényleg nagyon felkeltette az érdeklődésemet:/
2015. febr. 8. 23:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kalandvágyó vagy, akkor lépj bele a kapcsolatba, aztán meglátod. Lehet, hogy olyan jól fogja magát érezni veled, hogy elfelejti az összes exét. Nem tudhatod.
2015. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyaaa... sajnallak,pont ugyan ebben a helyzetben vagyok ,csak nalam a lany az,akinel az ex kepben van,sajnos o sem tudja elfelejteni,mi is tök jol beszéglettunk bokolt csomoszor de egyszer felhozodott az exe,erre azota nem is beszeltunk meg semmi...
2015. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te már felkeltetted az érdeklődését.. hát sajna ennyire.
2015. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
az ilyen puhapocsoket, akik az exüket sírják vissza utálom. igenis oka volt annak, h az a kapcsolat nem működött és ha annyi nincs benne, hogy előre lépjen veled, akkor hagyd. felejtsd el. nem te vagy az oka, hanem az időzítés. nincs még készen egy új kapcsolatra. ne sírj egy olyan után, akinek más jár a fejében mikor veled van !
2015. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!