Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni a kapcsolatunk megmentése érdekében?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 év 7 hónapja vagyok együtt. Én 20/F Ő 24/L

Egyre inkább úgy tűnik mindkettőnknek, hogy már lassan alig van közös témánk, sokszor veszekedunk és amikor találkozunk is ülünk csendben egymást ölelve... Szexuális életünk nem a legjobbnnem tudunk gyakran együttklenni.. Nagyon ritka a szex de legalább az nagyon jó.. Szerinte sunyiskodok, hogy bejonnek a csajok és az más is rajta kívül hiába mondom neki, hogy nincs senki.. Tényleg nincs egyébként.. Nem régen irta,hogy elhanyagolva érzi magát mert napkozben nem tudok vele beszélni annyit dolgozok 1perc szabad iidőm nincs.

És szerinte amikor találkozunk ami nagyon kevés heti egy alkalommal pár órára az is már unalmas neki régóta mert nem csinálunk semmit mindig ugyanúgy megy ugyanúgy telik el az a pár óra.. Mit tudnék tenni, hogy jobb legyen mivel tudnánk feldobni a kapcsolatunkat?


Kérlek, segítsetek. :(


2014. nov. 19. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És ő nem próbál ezért tenni valamit? Egy kapcsolat két emberen múlik, ha csak te erőlködsz, az veszett ügy.
2014. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
O is akár természetesen.. Én vagyok a ludas... Mindig mondja menjünk sétálni szellozni vagy mamajanal megnezni kis cicakat mert szeretem nagyon őke. De mindig mkmondom oh nem pihenjunk fekudjunk stb.. Szóval nem nagyon erőltettem meg magam mostanában :(
2014. nov. 19. 22:35
 3/4 A kérdező kommentje:
O is akar *
2014. nov. 19. 22:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2014. nov. 20. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!