Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm múlt hét Csütörtökön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm múlt hét Csütörtökön lemondott egy 6,5 éve tartó kapcsolatról mert nem tettem meg mindent a kapcsolatunk jövője érdekében (nem dolgoztam, kártyáztam, néha ittam, nem jegyeztem el sem ennyi idő után). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiegészítés,Jelenleg nem látja a jövőnket. Soha sem veszekedtünk (ez baj lehetett) Viszont tudom, h szeretjük egymást, de el akar felejteni. a kártyán többé-kevésbé rendszeres jövedelmem van. Ha ittam akkor, elég agresszívvá válok, kifordulok magamból, vele is csúnyán beszéltem. Tudom, h nem tettem meg mindent h munkát találjak... Közel 3 évet együtt éltünk. Nem mondta ki, hogy nem szeret. Pusztán, h már nem úgy szeret mint rég...

Ő Gyulán tanít míg én jelenleg 15km-re vagyok tőle... Keressem vagy hagyjam? Én tudom a választ de kíváncsi vagyok.


2010. aug. 23. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ő elég sokat gondolkozott ezen és ha végre ezt ki tudta mondani,akkor hagyd őt élni.nekem is volt egy hasonló kapcsolatom.bár nem tudom ti hány évesek vagytok de én 17 évesen jöttem vele össze és 23 voltam amikor szakítottam vele közel 100%-ban azok miatt amiket te leírtál.Bár nálunk a fiú részéről már rég elmúlt a szerelem, csak szeretetből,megszokásból és kényelemből volt velem.Szerettem,de boldogtalan voltam,mert tudtam h.ilyen emberrel nem akarok életem végéig együtt lenni.Egy nő számára fontos h. biztosnak érezze a jövőt mind anyagilag mind párkapcsolatilag.gondolom szeretett volna családot stb.Szerintem hagyd és keress te is másik párt, ahol talán tanulsz a hibáidból és ha szereted a volt barátnődet akkor kívánd neki h.szép és boldog élete legyen.Szerintem ha ennyi év után nem sikerült ez a kapcsolat akkor ne raboljátok egymás idejét tovább.De ez csak az én véleményem.
2010. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ez nekem is sok lenne.
2010. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megütötted valaha is? ha meg, akkora ne keresd, ha egyszer sem, akkor igen. hány éves?
2010. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én egyszerűen nem tudom hagyni még most elmenni. Tudom hol hibáztam é ő is tudja hol hibázott. Ha pedig tudjuk, akkor ki tudnánk javítani. De ketten kellünk hozzá. Nem régen fejeztünk egy egy beszélgetést. Ott is elmondta, nagyon sajnálja a történteket és nem gondoltuk volna, h ez fog történni. A kommunikáció hiánya és az én életvitelem volt a gond. Kettőnk családját és baráti társaságát is totálisan meglepte. Kívülről semmi nem látszott.

Ő 25, én 28 éves.

2010. aug. 23. 17:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Soha nem bántottam. Csak verbálisan. Ő 25 én 28.
2010. aug. 23. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
"csak verbálisan" :OOOO aaz is bántás! nem is akármilyen! szerintem próbálj meg jobb emberré válni, őt meg engedd el
2010. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először talán keres melót, szokj le az italról, a szerencsejátékról csak akkor próbálkoz ha ezzeket a nagyon komoly jellem hibád kijavitotad.

Amíg ez nincs meg a közelébe se meny. Amúgy ha az én exem lennél fegyverrel kergetnék el egy ilyen link erőszakos lúzert.

2010. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

"Soha nem bántottam. Csak verbálisan."


EMBER! Az életben a legrosszabb a lelki terror, és te az itt leírtak alapján elég keményen abban tartottad. Örülj neki, hogy ennyi ideig volt egy szerető csajod, de ennyi. Vége. Rosszabb mintha megverted volna.

31/F

2010. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam,h ez amit írok, ki fogja csapni a biztosítékot valakiben. No, hogy érthetőbbé tegyem. A verbális bántalmazás kimerült annyiban, hogy nem kedvesen szóltam hozzá. Nem arról van szó, hogy lehordtam mindennek és megaláztam. Tévedés lenne ezt hinni. A mai nap is beszélgettünk, szó sem volt arról, hogy valaha megbántottam igazán ilyenkor. Inkább a tetteim vagyis a nemtetteim voltak a gondok... Ezen pedig lehet változtatni.

Gépfegyverrel elüldözni, ez tetszett... de nem most.

2010. aug. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!