Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Terhes lehet a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Két napja szeretkeztünk a barátnőmmel! Nem védekeztünk, nem szed fogamzásgátlót, de 5.-e és 7.-e között szokott neki megjönni, nincs rosszul nincs hányingere, mult honapban is 11.-e körül jött meg neki, mert lenyelte. Aggodom hogy előváladék juthatott be, mielőtt elélveztem volna bőven kihúztam előtte. Segítsetek!

2015. febr. 9. 07:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen szedi a tablettát,akkor nem lehet baj. azért hívják fogamzás gátlónak.
2015. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

BOCSÁNAT O.o félre olvastam.

első vagyok.

ha megjön neki rendesen,akkor nincs problem,különben 1-2 hét múlva csináljatok tesztet.

2015. febr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon feltek akor ott az esemenyutani, bar igy h most kell megjonnie neki igy valamivel kisebb az esely, legkozelebb vedekezzetek
2015. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát ha mensije előtt szeretkeztünk akkor kisebb az esély rá hogy terhes lehet? Amúgy meg előző hónapban lenyelte és akkor is késett, kb ugyan ilyenkor csinaltuk mult honapban csak akkor még nem toltam be neki csak a tetejét egy kicsit, mostmeg már rendesen csináltuk!
2015. febr. 9. 07:23
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Hogy hívjátok majd? Amúgy gratulálok.
2015. febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hehe vicces voltál.. Ja nem
2015. febr. 9. 08:08
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Ötös lehet hogy troll, de igaza van.

Ha megszakításos módszert egészítitek ki a naptármódszerrel, az is védekezés ugyan, de a legkevésbé hatékony. Pár kérdéssel előtted írta egy lány, hogy tabi mellett esett teherbe. Szóval ha nem akarsz izgulni, gumit húzol a f..szodra, vagy a barátnőd elkezd szépen tabit szedni. És akkor nem jössz ide hülye kérdéseket feltenni, mert a naptár módszer lényege nem az, hogy hányadikán szokott megjönni neki. :S

[link]

Ne hülyegyerek!

Sok boldogságot a trónörököshöz.


És mondd csak milyen összefüggésben van az, hogy lenyelte, és hogy 11-én jött meg neki?

Csak nem olyanban, hogy egy női ciklus NEM A HÓNAPHOZ KÖTŐDIK TE MAJOOM és semmi köze, hogy a kis luvnya torkozta a nyányódat vagy sem!!!!!!

2015. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És mi köze ennek ahhoz, hogy a múltkor lenyelte? :D
2015. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az hogyha lenyeli, attól is késhet egy picit.
2015. febr. 9. 10:53
 10/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem olyan időszakba csináltuk amikor peteérése lenne, vagyis mikor nagyon nagy az esély rá, csak a héten meg kéne jönnie neki.
2015. febr. 9. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!