Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? 20 éves vagyok, a párom 30 éves.4 éve együtt vagyunk. Terhes lettem. Önhibámon kívül.

Figyelt kérdés
Nem érzem magam késznek a szülésre és arra hogy egy babának szenteljem az életem. A párom még nem tudja hogy terhes vagyok.
2015. jan. 23. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást a pároddal,akkor örülj neki. Senki sem születik anyának :) mindenki beletanul....
2015. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk a helyetekben, nem tudjuk milyen életetek van. Az sem derül ki, hogy együtt éltek e már, vagy hogy te tanulsz e még vagy dolgozol, meg tudtok e élni normálisan ha még is lesz baba.

Van akik szülnek ebben a korban.

Van akiknek viszont korai (manapság inkább korai).


ÉN azt mondom, hogy mond el a párodnak és beszéljétek meg együtt ketten.

2015. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
hogy érted, hogy önhibádon kívül?
2015. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt beszéljétek meg. A négy év a baba mellett van, a te 20 éved meg kicsit ellene.

Amúgy én egy stabil kapcsolatban megtartanám, ha már ennyire jönni akar, lehet oka van rá.. De ezt neked, nektek kell eldönteni! Na meg nem tudom hogy védekeztek, de ha ez gyógyszer mellett történt, akkor annak is érdemes utánajárni hogy ez károsíthatja e a magzatot...

2015. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Együtt élünk. Mindketten dolgozunk. Én Ausztriában és csak 2 hetente tudok hazajárni. Nem szeretném feladni az ottani munkahelyem mivel nagyon jól fizető. És a gyerek miatt nem tudnék visszamenni csak több 10 év után. Ígyis állnak mögöttem, akik csak az állásra várnak.
2015. jan. 23. 20:46
 6/23 A kérdező kommentje:
Az önhibát arra értettem hogy folyamatosan szedtem a gyógyszert. Ugyanabban az időpontban.
2015. jan. 23. 20:47
 7/23 anonim ***** válasza:
7%

Önhibádon kívül?????

Nem téged du@t@k meg?

2015. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A gyógyszer sem 100%-os. Most már ezt is tudod.
2015. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Te külföldön élsz ő meg idehaza...2 hetente jársz haza, pfff ez azért nehezíti a helyzetet.

És hány hetes/napos terhes vagy?

De igazából tökmindegy, pároddal szülőkkel beszélj.

2015. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom hogy mikor estem teherbe. Csak tesztet csináltam. De már kértem időpontot nőgyógyászhoz.
2015. jan. 23. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!