Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlhat a harag is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat a harag is?

Figyelt kérdés
Nemrég, 5 év után nagyon csúnyán cserbenhagyva hagyott el a párom egy másik nő miatt. A kezdeti kétségbeesés szakaszon azt hiszem már túl vagyok, de most nagyon erős mondhatni gyűlöletet érzek. Még sose éreztem így senki felé, de talán, mert még senki sem tett ilyet velem. Főleg azokat kérdezném akiket hasonlóképp hagytak el, elmúlik egy idő után ez a düh és meg lehet magunkban bocsátani valaha? 27N

2015. febr. 9. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerül tovább lépned, találni egy rendes embert, aki sokkal jobb, mint a volt párod, akkor egy idő után a dolog át fog alakulni haragból a lesz*rom kategóriává. Szemét dolognak fogod tartani utána is, amit tett, de már nem fog tudni felzaklatni.
2015. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmúlhat. Idővel. Akár meg is lehet bocsátani. Érdemes is, mert a gyűlölet mindig hozzá fog kötni.


Tombold ki magad, aztán nézd vissza a kapcsolatotokat. Mivel egy kapcsolat két emberen múlik Neked is volt benne hibád. Szedd össze ezeket, amiken szeretnél és tudsz azokon változtass. Mindig magadért, soha nem valakiért, hogy majd az elfeledtesse Veled az előzőt. Ha ez megvan akkor lehet gondolkodni azon, hogy megéri-e még mindig kötődni hozzá akár a gyűlölet által is.

2015. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak a te döntésed. Valójában saját magadat gyűlölöd, ha nem tudsz neki megbocsátani.
2015. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell neki megbocsátani. Haragudj rá. Velem is megtörtént, ma is haragszom rá. Tehetetlen voltam a helyzetben, és a tehetetlenségtől meg dühös. Aztán felszívtam magam, kerestem elfoglaltságot, jöttek új pasik stb. De ma is haragszom rá, nem szívesen kerülnék vele bármilyen kapcsolatban.

Amúgy meg az ő élete azóta is egy kalap kaka, az enyém meg nem az... Szóval majd a sors elbánik vele. Ne aggódj. Foglalkozz magaddal. Legyél szép, járj emelt fővel és mosolyogj, soha nem tudhatod, hogy ki szeret bele a mosolyodba....

2015. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!