Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Ti mit csinálnátok a helyemben? Hatalmas problémával állok szemben!

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kapcsolatom és nagyon szeretjük egymást de 2 hete szakitott velem a párom és most megbeszéltük a dolgokat mi miért volt és együtt vagyunk újra 2 hét után ami jó.


A dolog onnan indult hogy az ő családja és az én családom közt van egy nő aki minket mocskol a párom családjánál és az ő családját is lemocskolta nálunk. szóval kétszínű és kavarja a szószt. most oda fajult a helyzet hogy páromat az édesannya piszkálja hogy mi milyen szemetek vagyunk és utálnak minket de mi a párommal szeretjük egymást csak sajnos igy már ez hatással van ránk is...


Az megoldás lenne ha bemennék a szüleihez és mindent elmondanék nekik hogy ez a köztes alak rontotta meg a 2 család között a kapcsolatot? Ugyanis az édesannya féltestvére ez a köztes személy s az baj hogy nagyon jó kapcsolatban is vannak és félek nem hinne nekem...


Vagy mondjam meg a köztes személynek hogy jöjjön be velem hozzájuk és üljünk le megbeszélni a dolgokat? De biztos nem jönne be velem sőt még hazudna is hogy én megfenyeggettem meg hasonlók....


Mit tegyek kérlek segítsetek nagyon elvagyok keseredve :S



2014. nov. 30. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretek kijönni a béketűrésemből, de a megoldás az lenne, ha valaki jól pofánvágná ezt a szarkavaró nőt.
2014. nov. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos akkor én járnék pórul mert rendőrségi ügy lenne és akkor mondhatná azt is hogy idegbeteg a családom. és a vicc hogy minden hétvégn vasárnap itt van családi ebéden azaz holnap is és nem tudom hogy mit csináljak.
2014. nov. 30. 00:57
 3/10 anonim ***** válasza:
De ki az ördög hív meg egy szarkavarót ebédre?
2014. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és mig 2 hétig külön voltunk addiga szülei kitiltottak tőlök szerintem mert barátnőm csak annyit mondott hogy utálnak minket!
2014. nov. 30. 00:58
 5/10 A kérdező kommentje:
ő az én bátyám menyasszony mármint a szarkavaró... de bátyámmal sem akarok összeveszni emiatt hogy a menysszony ilyet csinál mert tudom hogy védené...
2014. nov. 30. 01:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Valakinek pedig meg kell szüntetni ezt a potenciális feszültségforrást. Mármint a szarkavarást. Rámehet egy egész család.
2014. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de hogyan szüntessem meg ez itt a kérdés? legjobb lenne a szembesítés ugy hogy magammal viszem párom szüleihez de nem fog eljönni az biztos....
2014. nov. 30. 01:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Poloskázd be a csajt! :D
2014. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
gondoltam rra hogy felveszem telefonnal hogy megkérem jöjjön be és mondja el az igazat de ugy sem mond semmi érdemlgeset majd és cseszhetem a felvételt! tagadni fog mint a kisangyal....
2014. nov. 30. 01:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit tagad? Ha felvétel alátámasztja a szarkavarásait, azt már nem lehet kimagyarázni.
2014. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!