Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek ilyen az anyós após?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen az anyós após?

Figyelt kérdés
Mindig minden anyósnak vagy apósnak van valami problémája velem. Ha az anyósomnak nincs akkor az apósomnak van de mindig van valami. Eddig egyetlen egy olyan barátnőm volt akinek csíptek a szülei. És mindig mindenben ők akarnak parancsolni. Példa: A lányom nem mehet sehova sem nem hozzád való.

2015. febr. 9. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát talán a szülők mellett szól az is, hogy nem szeretnék, hogy a lányukat megrontsák. Mondjuk ez ellen a mai világban szinte csak úgy tudnak tenni, hogyha teljesen elzárják a lányt a külvilágtól.
2015. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egy felnőttnek parancsolnak? Hadd döntse már el hogy kivel szeretne lenni.
2015. febr. 9. 20:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam minden korosztályba de mind egytől egyig ilyen. 15 , 19 , 25 , 27 ...
2015. febr. 9. 20:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenbe csak ezekbe* Kicsit értelmetlen és félre érhetőre sikerült.. bocs
2015. febr. 9. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg durva. Tanácsot ilyen szituációba nem tudok adni, de az egyik ismerősöm (lány) ugyanebben a szituációban volt és neki az segített, hogy elköltözött a szüleitől.
2015. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én sajnos pont fordítva vagyok , a párom édesanyja nem hajlandó eltűrni. (azt akarja hogy a fia költözzen el nélkülem külföldre hozzá) Anyumék teljesen normálisan fogadták , kedvelik szeretik a páromat. De nálunk a családba majdnem minden rokonnál van egy ilyen példa .

Lány voltam

2015. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!