Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegezitek vagy magázzátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegezitek vagy magázzátok a párotok szüleit? Ha magázzátok, hogy köszöntök? Csókolom, vagy jó napot/estét stb? Hogyan alakult ez ki?

Figyelt kérdés
Korotokat, nemeteket, és hogy milyen komolyságú a kapcsolatról van szó (mennyi ideje tart/esetleg házasság-e már) is írjátok meg légy szíves!:)

2014. jan. 10. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó napot KÍVÁNOK. Meg Viszontlátásra.


Akkor tegezheted őket, ha erre engedélyt adnak. Akármennyi idős is vagy. Viszont ha tegezheted őket, akkor is kiemelkedően udvariasnak kell lenned, a csábammeg itt nem játszik.


Ha évekig nem mondják, hogy tegeződjetek, akkor évekig magázod őket.

2014. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Galaxis. ***** válasza:

Én tegeztem őket.

De a lényeg, hogy ha magázod is az após jelöltnek csókolómmal ne köszönj!

2014. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, *jó napot kívánok!, a lényegen nem változtat.:) Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 10. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeva' fater ,meg Mizu mutti. 18f
2014. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napszaknak megfelelően vagy csókolom, de jóban vagyunk, de akkor tegezem majd őket, ha megengedik vagy szólnak, nem is vagyunk hosszú ideje együtt a barátommal (9 hónap), ő az apukámat tegezi (apum pár évvel idősebb csak a barátom nővérénél, elég fiatal, még 40 éves sincs), anyukámnak csókolommal köszön.
2014. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegezem,de én magázással kezdtem,aztán rámszólt,hogy nem kell.

19/F

És három hónapja vagyunk együtt,viszont komolyra tervezünk,két hónapja ismerem az anyukáját.

2014. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tevetke ***** válasza:

Természetesen először mindig magázva kezdek. A párommal most leszünk együtt 6 hónapja. Kb a 2. héten bemutatott és már 3-4 nap után mondta az édesanyja, hogy tegezzem nyugodtan, aztán furcsa volt mivel az édesapja akkor nem volt ott és egy darabig őt még magáztam, de pár nap múlva mondta ő is, hogy nyugodtan tegezzem. Aránylag fiatal szülei vannak, mármint ahhoz képest, hogy én 25 vagyok, ők olyan 44 és 50 körül vannak. Konkrétan vannak negyvenes haverjaim, azért mondom, hogy fiatalok, mert nekem ez a korosztály nem "idegen". Nyilván a szüleivel nem úgy beszélek, mint a haverjaimmal. Tisztelettudóan lehet beszélgetni úgy is ha tegezel valakit.

25N

2014. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van engedélyem a tegezésre de egyszerűen nem áll rá a szám, ezért próbálok úgy beszélgetni velük amiből nem szűrhető le, hogy most tegeződik vagy magázódik az ember. Mondjuk vannak olyan kérdések amiket egyszerűen képtelenség így feltenni. Na olyankor bajban vagyok :D Vagy nem kérdezem meg vagy elhadarom vörös fejjel. Idővel biztos hozzászokok, de most még nem megy. 10 hónapja vagyunk együtt és hű.. talán 4-5. hónap környékén mondták, hogy nyugodtan tegezzem őket és már az első héten be lettem mutatva, mert távkapcsolatnak indultunk, félév után költöztünk össze.


23 N és 28 F

2014. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!