Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » De rettegek, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De rettegek, hogy nem találok társat. Pánik rohamaim vannak emiatt. Ha volt így más is, segítene, h mit tegyek, h legyőzzem ezt a félelmet?

Figyelt kérdés

Körülöttem annyi pár van. már egyszerűen azt érzem, h inkább meghalnék, annyira magányos vagyok.

Természetesen egy éjszakás kalandokra vannak jelentkezők, de én nem erre vágyom. Mára már nem maradt senkim. Azt érzem, h tiszta csőd vagyok, selejtes.



2015. febr. 10. 13:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A de szó valahogy ott maradt, bocsi.

Szóval csak: Rettegek....

2015. febr. 10. 13:14
 2/15 anonim válasza:
Kor, nem?
2015. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az a baj ez a kisugárzásodban is látszik és az elrettentő lehet...


mitől gondolod ezt? mi a véleményed magadról?

mennyi idős vagy?

más téren vannak sikereid?

2015. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, nem lehetsz több huszonegykét évesnél. Erre a korra jellemző, hogy úgy bepánikolnak, mint ha 90 évesek lennének már.

Pedig nem kell. Az, hogy sokaknak van párja, az egy dolog. Nem mindenki talál rá a szerelemre ugyanakkor. Van, aki 16 évesen, van, aki 20, és van, aki 30 évesen találja meg az igazit. És tudod, attól, hogy valaki már kapcsolatban van, még nem jelenti azt, hogy ő megtalálta, akit keresett.

2015. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
14%
Menj bele az egyejszakasokba,es less valami,es amig masokkal es a szexel foglalkozik,addig sem aggodsz es panikolsz emiatt.Mit gondolsz azok akiknek van parjuk szerinted o"k nem szexeltek amig megtalaltak a parjukat?A szex oldja a feszultseget,es segithet a rohamok csokkenteseben,pihentesd az agyad egy kicsit es kezd el szexelni.
2015. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A neme szerintem nem számít. Kicsit átérzem. Azaz nagyon. Csak nekem nincsenek pánikrohamaim... de nagyon letör az érzés, hogy talán sosem találok senkit, aki hozzám való lenne... nagyon nehéz. Sokkal inkább belsőre nehéz, mint külsőre. (bár amaz sem könnyű, mert nem vagyok egy férfiideál)


De leginkább belsőre nehéz nekem... és én is gyakran elkeseredek miatta. Úgy érzem, hogy tán örökké egyedül maradok és hogy nincs értelme bármiféle törekvésem, mert mi értelme van bárminek is, ha nincs kivel megosztani? Az anyagi javaktól boldogabb nem leszek, önmagában egy halom szemét az egész, ha közben egyedül van az ember.

Ráadásul sok kudarc ért ilyen téren a közelmúltban, így aztán egymásra tevődött a sok csalódás. *sóhaj*


Nem panaszkodásból írtam le, hanem csak hogy lásd: másnak sem könnyű.


24/F

2015. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez, mert ez a probléma összetett, nem lehet egy-két tanáccsal megoldani.
2015. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

28 éves nő vagyok. Ápolt vagyok, meg csinos. (160/53)

3 éve elvált, és van egy kisfiam.


Egyszerűen félek ismerkedni. Látom magam körül, h sok nőt gyermekkel is megszeretnek, és elfogadnak. Én meg rettegek.

Szeretnék társat, de nem akarok a fiam életébe újabb és újabb embereket berángatni...


egyre jobban eluralkodik rajtam a pánik érzés, rettegek a magánytól.


Hiába érek el bármit, hiába megyek társaságba, úgy érzem nem vagyok szerethető, és senkinek sem fogok kelleni.

2015. febr. 10. 13:25
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
az a baj, h eza 22-es csapdája. Amíg Te nem érzed magad szerethetőnek, amíg Te nem találsz magadban értékeket, addig más se fog. Olyan mintha egy képzeletbeli táblát lengetnél a fejed felett.
2015. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, pontosan, folyamatosan ott a kis tábla...


Rengetegen flörtölnek, h egy-két kaland... de ettől csak egyszerhasználatos zsepinek érzem magam. Ezekre az emberekre nem számíthatok, nem ölelhetem át őket...


Mivel a fiam ezt nem láthatja, elnyomon magamban, kiegyensúlyozottan élünk, és vidáman... Ő ezt nem érdemli meg, h rossz hangulat legyen itthon

2015. febr. 10. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!