Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy legyőzzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyőzzem a vonzalmat, kísértést?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek 3 éve és szeretem a barátnőmet.

Most költöztünk össze, de sajnos csak keveset látom és nap végére teljesen elfáradunk a melótól. Barátnőm is nagyon vonzó, de keveset vagyunk együtt intim helyzetben. Eddig a szülői házban nem volt lehetőségünk rá, és ez teljesen belénk rögzült. Nem tudunk kettesben feloldódni. Azonban munkám során gyakran kacérkodnak velem a nők és sokszor találkozom nagyon vonzó teremtésekkel. Tegnap találkoztam egy hölggyel, aki feltűnően közvetlenül viselkedett velem, és kiderült, hogy közös az érdeklődési körünk. Állandóan kereste a szemkontaktust. Nem bírom kiverni a fejemből. Pont a zsánerem, megbabonázott és valószínű, hogy nem ez volt az utolsó alkalom, hogy láttam. Gondolom ez csak az én fejemben van így, csak a munka miatt volt velem bájos, lehet hogy észre sem vette, hogy vonzónak tartom. Szerencsére csak besegít, nem állandó kolléganő.

Nagyon hűségesnek gondoltam magam, soha nem csaltam meg senkit, de ez teljesen kikészít. Beköltözött az agyamba a tudat, hogy nyissak felé. Hogyan hagyjam figyelmen kívül? Szétvet az ideg, pánikolok!! Féltem a kapcsolatomat! Egyre többször beindítanak az idegen nők. Menjek el jógázni ? Igyam le magam ? De komolyan.. Már attól is sz@rnak érzem magam, hogy ezt leírtam.


2014. aug. 16. 12:16
 1/4 anonim válasza:

először is nyugodj meg

mivel ezt ide irtad ne érezd szarnak magad hiszen fontos neked a barátnőd ezért tetted


másodszor szerintem fordítsatok egymásra több időt

menyetek el valahova közösen

PL: kirándúlni, vagy egyszerüen süssetek szalonnát valami erődsebb részen jó idő van, nézzetek csillagokat, stb

esetleg 1-2 nap szabadnapot vegyetek ki amikor csak egymással foglakoztok


ezenkívűl ha azt érzed hogy más lányok közelednek hozzád és nem csak úgy mint barátok

mond meg nekik nyiltan hogy van barátnőd akit nagyon szeretsz


sok sikert én szurkolok nektek :)

2014. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hu hát próbállak megérteni, mert nekem ilyen helyzetem nem volt. Keveset vagytok együtt, végülis megérthető, ha látsz más nőket és tetszenek. Gondolom munkahely miatt elég sűrűn látod őket. "Kivagy" és hát ez látszik is rajtad. Próbálj meg inkább a barátnőddel foglalkozni. Hétvégék még mindig szabadak gondolom. Csináljatok közös programokat, mondjuk minden hétvégén. Legalább ekkor legyetek együtt amennyit csak lehet. Nem lehetetlen megtartani a kapcsolatot. Ne foglalkozz már nőkkel. Gondolj vele forditott esetben mi lenne. Ha a barátnődnél lenne ez. Te sem örülnél neki, ha ugymond a hátad mögött lenne ez. Szóval szard le azokat a nőket fogd fel, hogy csak munkatársak nem több, és semmiképpen se bámuld őket, ne adj olyan jeleket, amiből az jön le, hogy tetszenek neked. Nem lesz félreértés.

Remélem segítettem.

2014. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy időt szántatok erre a kérdésre :)

Én is úgy látom a dolgot mint ti és én is ezt a tanácsot adtam volna magamnak :)

2014. aug. 16. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Főzz egy vacsit mire hazaér a munkából ( vagy rendeljetek, ha nincs időd főzni) Egy kis pezsgőt behűtesz vacsi utánra, egy kis gyümölccsel vagy csokival! Picit ellazultok, egy jót kufircoltok, és aztán minden rendbe jön! :) Magabiztosabbak, és jobb kedvűek lesztek. Emellett kevésbé feszültek is!

Vehetsz egy szép szál vörös rózsát is Neki, hogy érezze, hogy ebben a rohanó világban is fontos Neked!

Szurkolok!

2014. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!