Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az nagy vaj ha 14 évesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy vaj ha 14 évesen a nálam idősebb fiúkhoz vonzódom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14/L A kövér de nm túl kövér csak azon olyan pocakos,húsos kezű,magas fiúkhoz vonzódom,akinek van egy kis borostája és olyan 16-18-20 év körüli.Van egy hasonló fiú a buszon is és legszívesebben rávetném magam,lehet hogy hülyén hangzik de ők az eseteim és nem a kocka hasúak.Imádom a húsos nagy kezüket és nagy a hasukat,egyszerűen áhh.De ha ezt anyám megtudná megölne hogy ilyenekre bukom,meg hogy ilyen fiút akarok magamnak.Szerintetek ez nagy baj ? Vagy van valami bajom vagy normális vagyok,csak az ilyeneket jönnek be ?! Anyám nem lenne pipa ? Bár egy ilyen fiú úgy sem fog rám találni,de ha mégis akkor úgy sem járna velem :(.Kérlek a bunkó kommenteket hanyagoljátok, köszönöm!

2015. febr. 11. 22:15
 1/8 anonim válasza:
68%
Nagy vaj = ráma vaj
2015. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy vonzódsz hozzájuk.

Az már igen, hogy az írásod alapján téged csak a külsô érdekel.

2015. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi félre írtam a kérdést mivel nagyon izgulok :(

Az nagy baj ha 14 évesen a nálam idősebb fiúkhoz vonzódom ?

2015. febr. 11. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszhet mindenkinek ugyanolyan típus. Nem gáz, neked ők a zsánereid. Másnak másféle fiúk jönnek be. Nincs ezzel semmi probléma.
2015. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, főleg ha én is tetszem. Én is szeretem a korod körülieket, jók az ágyban is, bevállalnak sok finom dolgot, fel néznek a 20+os pasijukra, kész öröm a hozzád hasonlóval lenni.

Igaz sok szempontból nem tökéletes és sokaknak megvan a véleménye a hozzám hasonlókról, de épp nem igazán érdekel...

2015. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nőnek egy fajta férfi tetszene és fordítva, akkor szinte csak egyforma emberek rohangálnának és nem lenne tovább választék :)
2015. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon hülye kérdést tettél fel nagyon rossz helyen.

Napjainkban minden második srác megfelel a leírásodnak :))

Ha egy lány ilyen férfiakra bukik annak csak örülnek.

Szüleid nyilván nem,én sem örülnék ha a lányom beállítana egy igénytelen dagadékkal. Nos.. ízlések.

5+ 5- és nem oszt szoroz. Még 10 év sem nagyon.

2015. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
javítva (5+ 5- év)
2015. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!