Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idősebb férfiakhoz vonzódom (nem csak pár évvel)? Ez nagyon gáz? Írjatok véleményt. 17/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem csak hogy gáz, hanem elég egészségtelen és természetellenes is!
2013. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

apakomplexus :)

biztos hozzám is vonzódnál, dupla annyi idős vagyok, mint te +2 év. ha ki tudod számolni hogy az mennyi, akkor kapsz egy piros pontot és egy nyalókát :D

2013. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
talán még nem nőttél fel és nem társat, hanem támaszt keresel. Ha nincs megfelelő apaminta, akkor ez előfordulhat.
2013. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jövőre dobj egy privit! :)
2013. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ivilicious ***** válasza:
kis apakolexus, kicsit nekem is jutott ebből, addig nem gáz,amíg nem extrémen őzüd és nős férfiakkal :D
2013. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem gáz.

27F

2013. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem nagyon gáz. Ez azért van, mert még félig gyermek vagy. Bizonyos pontig teljesen természetes. A gyermekek keresnek egy biztos pontot, amelyre felnézhetnek, és amelyet befolyásolhatnak. Ez természetesen a szülő a kisebb gyermekeknél. De idővel mindenki megismeri a szülei igazi arcát: koránt sem olyan tökéletes, isteni lények, amilyennek egy kisgyermek elképzeli őket. Elkövetkezik az idő, amikor a szülőket a gyermek nem tekinti már megbízható pontnak, viszont a vágy arra, hogy meglegyen ez a pont, nem szűnik meg. Ilyenkor többféle kompenzáció, racionalizáció következik be. Az egyik ilyen például a szülők lenézése, a szülőkkel szembeni gyűlölet, bizalmatlanság, illetve önmagunk a társadalom fölé emelése. Egy másik reakció például az a beállítottság, hogy tökéletesnek, erősnek(szülőinek) tűnő személyek iránt kezd vonzalmat érezni az ember. Komolyabb esetben, a szülőkre személyiség és külső jegyek tekintetében jobban hasonlító emberek iránt még erősebb ez a vonzalom. Természetesen ezekből a személyekből is megtörténik idővel a kiábrándulás, hiszen ezek a személyek általában rendelkeznek a szülők hibáival. Ez a jelenség teljesen természetes velejárója az emberi pszichének, viszont idővel muszáj leküzdeni, különben képtelen leszel felnőni, mert ördögi körben ragadsz. (Egyik érzelmileg fejletlen pasitól a másikig, miközben semmin sem változtatsz). Tapasztalatból ismerem a kamaszkor, felnövés nehézségeit hiszen 19 éves vagyok. Ennyi idősen már kényszert kezd érezni az önfejlesztésre az ember, illetve arra, hogy a saját lábára álljon. És ebben a környezet is közrejátszik. Hiszen 18 éves kortól az ember jogilag felelősséget kell vállaljon a tetteiért. Ez a drasztikus változás egyik napról a másikra következik be. Mégis sokan ezeket az érzéseket, és a felelősségvállalás iránti kényszer mélyen elnyomják, illetve elbagatellizálják. ("Rá érek én még felnőni!", "Majd eldöntöm később, mit akarok.") Pedig jön az érettségi, pályát kell választani, stb. A szülők nem fognak lesznek ott velünk végig. Nem csoda, hogy ilyen korban hihetetlen módon felgyorsulnak a változások, és döntési kényszerek elé kerül az ember. Ahhoz pedig, hogy felelős és érett döntéseket hozz, a saját kezedbe kell venned az életed. A szülők, vagy a szülőket pótló idősebb pasik háta mögül nem tudod a kezedbe venni az életet, és mások ezt ki fogják használni, hogy elnyomhassanak.


Ha tudok segíteni valamiben, kérdezz nyugodtan. Ha bizalmas, privátot is írhatsz.

19/F

2013. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető. elég csak ránézni erre a tizenéves korosztályra. Én nem akarok senkit sarazni, de huszonéves női szemmel, ha 5-6 évvel ezelőtt ez a fiúideál, mint most, akkor jobb híján én is más korosztály után nézek.
2013. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mennyivel idősebb férfiakról van szó?
2013. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyivel idősebb az idősebb.
2013. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!