Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatnak jót tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linda G. kérdése:

Egy kapcsolatnak jót tesz néha egy kis szünet? És hogy mondjam el a páromnak hogy egy kis szünetre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi kapcsolatban szerintem kizárt, hogy bármelyik fél szünetet akarjon. Vagy szakítsatok vagy maradjatok együtt. Szünet nincs. Semmi értelme. Mire jó, addig lehet mással félrelépni? Kizárt.
2014. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy teljesen jól működő kapcsolatban nincs szükség szünetre, miért lenne?

A felek jól megértik egymást, mindkettőnek megvan a kis magánszférája, jól működnek együtt és külön is, elfogadják egymást mindennel együtt, felesleges szünetet tartani.

Ha valami nem stimmel akkor szokott valamelyik fél szünetet kérni és ez nem jó jel.....

2014. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél szünetet? Mit szeretnél a szünet alatt?

Nekünk volt szünet, bár nem előre megbeszélt, hanem munka miatti kényszerű távollét. Nekünk jót tett, addig se voltak igazán gondok, de így valahogy újra nagyobb fokon kezdett el égni a tűz.

2014. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Butaság a szünet. Volt, lefeküdt másokkal és azóta sem álltam vele szóba. Általában az egyik fél csak akkor akar szünetet, ha másokkal akar kavarni úgy, hogy közben a biztos is megmaradjon. Vagy szakítsatok, vagy maradjatok együtt. Szünet nincs.
2014. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha előjön a szünet kérdés, akkor nincs értelme folytatni a kapcsolatot... Vagy maradjatok végig együtt vagy legyen vége végleg
2014. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a szünet kérdés felmerül, már olyan mértékben lapos a kapcsolat, hogy inkább a szakításon kellene gondolkodni. A szerelemben nincs szünet. Ha nem igényled a jelenlétét az életedben, akkor ez a szünet elmúltával sem fog tartósan változni, max eleinte kicsit szokatlan lesz nélküle.
2014. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már arra jutottál, hogy szünet kell, akkor ott már gáz van a kapcsolattal. Normális kapcsolatban szóba se jöhet a szünet. Ha együtt éltek, vagy összeházasodtok, akkor sem mondhatod, hogy most neked szünet kell, és lelépsz 1-2 hétre.
2014. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mikor mindketten kezdtünk kételkedni magunkban/egymasban párommal,es mar csak huztuk de se veled sem Nélküled kapcsolat volt ugy egyeztünk meg hogy legyen 2.het szünet. Nem csaltuk meg egymast,neki mar másnap segített nekem harmadnap h tudjam...nelkule nem tudok elni. Azota 3.5-ev telt el,es egyutt vagyunk meg mindig :) szerintem néha jo egy probat tenni mert végszükség esetén segit a döntésben.
2015. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En csak le ültem vele beszélgetni,es akkor ra tertem hogy mi lenne ha szünetet tartanánk,el tudnánk mind ketten gondolkodni azon hogy mit akarunk a masiktol,mi a fontos,mire vagyunk..es hogy ezt a partner meg e tudja adni vagy sem.. Jobb mint a szakítás. Es ha ugy érezzük hogy siman el vagyunk a masik nelkul akkor mar nincs is mirol beszelni. Sok sikert :)
2015. aug. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!