Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene mondjam a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondjam a páromnak, hogy a múltban volt abortuszom?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 éves kapcsolatom, mely során akaratlanul teherbe estem. Mivel fiatal voltam, elmentem elvetetni. Azóta eltelt pár év és most olyan párom van, aki mellett eltudnám képzelni a jövöm. El kellene mondanom neki ezt a múltbeli esetet vagy hagyam, h a múlté maradjon és lépjek tovább?
2014. máj. 28. 11:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Mond el neki, légy vele őszinte.
2014. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolat, mindenképp mondd el, mert ha majd nehezebben esel teherbe, az pl ezért is lehet, illetve mindenképp tudnia kell, ha ekkora horderejű dolog történt az életedben.
2014. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki, nem hinném hogy bármin is változtat, de ha neked ez egy nagyon kényes ügy akkor nem kell elmondanod
2014. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
41%
Persze mond el neki! Ne befolyásoljon a média az abortusz kapcsán... jól tetted h elvetetted hiszen már nem azzal a pároddal élsz és nem is terveztétek. Ez nem bűn hanem helyes okos döntés volt.
2014. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat alapja az őszinteség.
2014. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
mond el neki
2014. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
De már majdnem 9hónapja együtt vagyunk és félek, h annyira csalódik bennem ez miatt, hogy szakit velem. Mert lehet, h az elején kellett volna elmondanom. Igy is nagyon a megcsalás, meg ilyen dolgok ellen van. Azt fogja gondolni, h nem vagyok vele öszinte, mert nem mondtam el neki eddig.
2014. máj. 28. 11:39
 8/39 anonim ***** válasza:

Mond el neki.

Tapasztalatból írom,hogy ha komolyra fordul egy kapcsolat,tudnia kell.Mond neki,hogy eddig nem beszéltél róla,mert számodra fájdalmas,kellemetlen emlék.Mond,hogy túlléptél rajta,csupán e vallomás erejéig hoztad fel az ügyet és továbbra is lezártnak tekinted.

2014. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem ahogy első randin a könnyed csevegés részben ezt így bevágod, hogy amúgy volt egy abortuszom. Szerintem nem fog azért haragudni, mert csak most mondod el. Nekem pl egy ilyen horderejű dolog közlése azt jelenti, hogy teljes mértékben megbízik bennem és velem képzeli el a jövőjét, tőlem szeretne gyerekeket, ezért osztja meg velem ezt az információt.


A kérdés inkább az, hogy abortusz ellenes is? Mert a megcsalás és ilyen dolgok szerintem minden normális ember számára megbocsáthatatlan. De egy abortusz nem ez a kategória. Főleg, hogy az akkori helyzetben ez volt a szükséges "lépés".


Tehát én a helyedben elmondanám. Ha ezért elhagy, akkor pedig nem is szeretett igazán és kár utána sírnod, mert a jövőben is cserben hagyott volna ha nem mondod el és valami hasonló dolog történik.

2014. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy olyan dolog, amit alapból elmondasz valakinek. Főleg ha tőled jön, te akarod neki elmondani, akkor nem tudnám elképzelni, hogy ezért neheztelne. Nem hiszem, hogy úgy indult a kapcsolat, hogy azonnal gyerekcsinálásról volt szó, meg hasonlókról. Légy őszinte. Ha téged nem zavarna ennyire, akkor el se kellene mondani, csak amikor természetesen felmerül. De valamiért úgy tűnik, neked bűntudatod van emiatt. Én inkább arra gyanakszom, hogy te magad nem vagy rendbe azzal, hogy ezt tetted.
2014. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!