Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked párt találni nehezebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked párt találni nehezebb, vagy megtartani?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Megtartani.
2015. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Megtartani.
2015. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelműen megtartani. Külsőmmel nagyrészt ki vagyok békülve, ezzel már bőven tudnék alkotni valamit, de az egyéjszakás kalandok nem vonzanak, hosszútávon meg magamat is alig viselem el, nemhogy még mástól várom el, hogy toleráljon.
2015. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 opened paradise ***** válasza:

Találni.

Kicsit válogatós vagyok.

2015. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Találni egy ideálisat sokkal nehezebb. Valakinek egy élet is kevés hozzá.
2015. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Megtalálni azt aki számomra ideális!
2015. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Találni nehezebb.

L

2015. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő nehéz, de megtartani nehezebb egy jól működő kapcsolatot.
2015. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Találni. Duci és félénk vagyok, úgyhogy a fiúk keresztülnéznek rajtam. Akkor látnák, hogy milyen a természetem, amikor jobban megismertek, de erre elég ritkán kerül sajnos sor :( egyik barátnőm is mondta, hogy mielőtt megismert, szürkének és unalmasnak tűntem és csak miután jóban lettünk, utána látta meg, hogy vicces és jófej vagyok.

Szóval nekem találni sokkal nehezebb, utána már nincs gond annyira, ha sikerül feloldódnom és látom, hogy elfogadja a külsőmet, mert szerintem elég figyelmes és toleráns vagyok.

2015. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
találni. fura az ízlésem
2015. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!