Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudatosan vagy ösztönösen választotok párt?

Figyelt kérdés
Nemetek és korotok is tüntessétek fel légyszi!

2015. febr. 11. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak tudatosan érzelmek nélkül nem megy egyáltalán. Abból már kinőttem, hogy az ösztöneim csak úgy elragadjanak. Mindkettő kell ahhoz, hogy valakivel együtt legyek: kémia és racionális szempontok teljesülése is. 30/N
2015. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudom láttad e a listám (ha érdekel privátban elküldöm)

én pl olyan szempontokat szedtem össze amikre szükségem van...gondoskodó, kedves anyáskodó típust kerestem, de tudnom és éreznem is kellett, hogy meg van a lányban amit keresek...de inkább tudatosan figyeltem és "elemeztem" a személyiségét, hogy olyan e amilyet kerestem...

2015. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21F
2015. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
uccsó válaszoló, én pont ilyen vagyok! :D 20L
2015. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nálam is mind a kettő játszik. Nem szabad csak az ösztöneinkre hagyatkozni,mindig helyén kell hogy legyen az eszünk, különben könnyen átverhetnek...
2015. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4:

itt elég sok ilyen lány van :P

az egyik a barátnőm :P és van néhány ilyen (volt) levelező társam :)

2015. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alapból nem ismerem a másikat csak a külsejét látom ugye először, így külső alapján a kinézete a viselkedése alapján döl el, hogy meg szeretném e ismerni.

Aztán kiderül, hogy milyen a természete, mik az elképzelései a vágyai. Aztán egy kapcsolatban fordulhat is az illető, sőt mindkét fél változhat.30/f

2015. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
jol meg kell nézni,hogy ki milyen. 20/F
2015. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen tudatosan!


24/F

2015. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!