Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem érez semmit, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érez semmit, csak szexelni akar?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy más nem lehet közöttünk, mert hosszútávon "kinyírnánk" egymást, de a szex az nagyon jó. De valahogy nem tudom elhinni azt, hogy nem érez semmit irántam, mert mindig nagyon kedves velem, mindig meglep valamivel. Megcsókol... szerintem nem tenné ezt, ha nem érezne semmit. Szerintetek? L

2015. febr. 14. 21:14
 1/7 anonim válasza:
Pasibol van es a szexert kepes erzelmeket "hamisitani" es ha ra kerdezel akkor azt fogja mondani ammit hallani szeretnel es nem azt amit valojaban kellene. (Sajat tapasztalat) (L17)
2015. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig képesek ilyenre a pasik. Képesek kedveskedni bármi háttérérzelem nélkül.
2015. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ribi. Vagy
2015. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Láss át a szitán, valamivel magához kell hogy tartson téged, hogy szexelj vele, mert ha a pasi csak jól megdug, egy idő után tényleg csak egy lyuknak kezdenéd magad érezni, és otthagynád. Ez a pasi nem akarja, így általában a férfiak olyan eszközökhöz nyúlnak, ami a nőnek "elég hogy fontosnak érezze magát". Kedvesség, jópofi,törődés.
2015. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig én még mindig reménykedek, hogy meggondolja magát és lehetünk egy pár... :( Köszi a válaszokat.
2015. febr. 14. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha össze akarsz jönni vele,akkor mi az,hogy megbeszéltétek,hogy hosszútávon nem lehet köztetek semmi?:O Miért akarsz vele összejönni,ha ahogy írtad "kinyírnátok" egymást?
2015. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk pár hónapig, de mivel nagyon hasonlóak vagyunk így nem jönnénk ki jól hosszútávon.
2015. febr. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!