Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog? Ha a párom velem van, folyton szexelni akar.

Figyelt kérdés

Háromnegye éve vagyunk együtt, 28-30 év körüliek. Nem élünk együtt. Legutóbb karácsony alkalmából 24 órán keresztül nálam volt, ezidő alatt végig szexelni akart. Evés, alvás megszakítással így lett 4, ő akart volna még 5-öt, 6-ot is. Én 3ig voltam úgy, hogy még jól esett. Azt mondja azért, mert szeret és ezért kíván. Mondtam neki, hogy ez nem szerelem... Legtöbbször ha találkozunk, nálam vagyunk és van szex, de van amikor csak sétálunk, elmegyünk valamerre, tehát minden alkalommal nincs. De ha nálam van, ő nem bírja ki, hogy ne legyen. Ilyenkor úgy érzem, csak a szexért van velem.

Férfiak, ti tényleg ilyenek lennétek, ennyiszer akarjátok?



2014. dec. 26. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
fenéért általánosítasz miért nem lehet azt a tököm kérdést ugy fel tenni hogy férfiak van közöttetek hasonló ??? vagy más is ilyen???
2014. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ürülj neki, csomó helyről azt hallani, hogy vagy évi 2. Amúgy meg ha minden nap együtt lennétek, teszem azt összeköltöznétek, lenyugodna ám ! De így hogy nem minden nap vagytok, összegyűlik neki.
2014. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!