Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vége van az elöző kapcsolatomnak akivel 2 és fél évig volttam együtt. Azóta már 4 éves párkaocsolatom van és együtt élünk már fél éve mégis az exemre gondolok folyton hogy milyen jó lenne vele újra együtt stb. Állandóan vele álmodok. Lehet hogy még mindig szeretem. Mit tegyek. Kérlek segítsetek.

2015. febr. 14. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban ne hülyítsd a mostani barátod, legyél vele őszinte és hagyd ott, az exeddel pedig közöld hogy mi a helyet :)
2015. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha 3 éve vége az előzőnek és a mostani 4 éve tart akkor valószínű megcsaltad az előzőt szóval így jártál
2015. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval egy évig csaltad az exedet?

Nincs több kérdésem.

2015. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ha 3 éve van vége akk h lehet 4 éves párkapcsolatod?
2015. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rosszul írtam 4 éve van vége és 3 éves kapcsolatom van.
2015. febr. 14. 22:12
 6/9 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: Ez olyan olyan könnyű ugyanis hallani sem akar rólam :(
2015. febr. 14. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
A mostani a barátoddal mindenképp szakíts..
2015. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de együtt élünk. És ő nagyon szeret engem.
2015. febr. 14. 22:27
 9/9 anonim válasza:
Szerintem először gondolkozz el és tisztázd magadban. Tölts egy hétvégét a párod nélkül és ha akkor is az exed jár a fejedben, és intenzív érzelmek húznak felé,akkor mindenképp értesítsd a párod. De először tisztázd magadban, nehogy aztán koppanj.
2015. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!