Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta, hogy nem tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy nem tudja, hogy szeret-e. Másfél éve már volt ilyen. Nagyon szeretem, viszont elhanyagolt az utóbbi időben, ami nekem nagyon fájt. Szeretném ha nem lenne vége, Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Először megmondani itt, kend asszony, vagy úr?
2015. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány :) 22 éves
2015. febr. 13. 09:53
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
mit tesztek a kapcsolatotokért?
2015. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy Én tettem csak az utóbbi hetekben. Igaz, teljesen másmilyenek vagyunk. Én beszédes vagyok, meg mosolygósabb, ő meg komolyabb, és csendesebb. Szóval azt hittem, hogy fáradt mostanában, mindig csak szerettem volna felvidítani. Próbálkoztam, hogy nézzünk filmet, menjünk el pizzázni, csináljunk valamit. Néha vevő volt rá, néha meg olyan undokul elutsított, hogyha csak egy puszit szerettem volna, vagy hogy megöleljen.
2015. febr. 13. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:

valami más miatt van veled.

megszokásból, kényelemből, vagy szereti, ami veled jár (főzés, szex, kipanaszkodhatja magát), és nem akar egyedül lenni.

2015. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
az nem működőképes h csak az egyik fél tesz. Le kell ülni megbeszélni, ki mit szeretne és ha van még közös cél: annak szellemében cselekedni. Ha nincs...hát akkor nincs. Az szívás.
2015. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nem tudom hogy szeretlek e azt jelenti hogy nem szeretlek szinte minden esettben. Ha nem lehet vele megbeszélni sajnos itt a vége.
2015. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy azt akarja, hogy megoldjuk
2015. febr. 13. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:

VElem is volt már hasonló , és ott ő tett többet ( Én lány vagyok 19 éves)

De megbeszéltük Mindketten elmondtuk a véleményünk,aztán nem rögtön de sikerült változtatni rajta :))

2015. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!