Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, a kedvesség gyengeség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kedvesség gyengeség?

Figyelt kérdés

Manapság azt olvasom, hogy a lányoknak fontos, hogy egy pasi kedves, őszinte, figyelmes, és romantikus legyen. Ezzel szemben én azt tapasztalom, hogy a bunkóság a nyerő. Én a kedves típus vagyok, amiről azt hittem előny, de most már kezdem azt hinni, hogy inkább hátrány. Úgy érzem, ha egy lányt megdicsérek, hogy pl. jobb valamiben, mint én, akkor azt nem úgy tudatosítja magában, hogy jófej vagyok, hanem hogy gyenge vagyok, mert rosszabb a teljesítményem nála. Vagy ha egy srácnak megengedem, hogy előbb menjen ki az ajtón, akkor nem voltam elég határozott, és gyenge vagyok. Vagy ha visszaadok egy megtalált pénztárcát, akkor nem használtam ki az alkalmat, gyenge vagyok. Ha nem csalok a suliban/munkahelyen/egyetemen, akkor a becsületes helyett a pancser jelzőt akasztják rám. Azért én sem vagyok szent, ha piros a lámpa, de nem jön autó, akkor átmegyek az úton, meg ha tételekből kell felelni, és tudom, hogy a gyűröttsarkút azt pont tudom, akkor én is azt húzom, de adót pl. akkor sem fogok csalni, ha nem bukok le. Most ezektől én gyenge vagyok?


És melyiket választanátok? (tegyük fel, hogy külsőre mindkettő nagyon bejön)

Egy bunkó, megbízhatatlan pasit, aki határozott, mindent meg tud oldani, nem fél semmitől, és "kalandos" élete van, VAGY

egy olyan embert, aki ugyan nem mindig biztos a dolgában, nem mindig szeret dönteni, de kedves, figyelmes, romantikus, és megbízható?


Másképpen kérdezve: a virág és a csoki sokat számít, vagy csak egy eltörpülő pluszpont a lényeges dolgok mellett?



2015. febr. 14. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én egy elveszett lélek segélykiálltását hallom.
2015. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Akármilyen jól is néz ki egy pasi és akármilyen határozott, nekem sosem fog kelleni, ha mellette bunkó.

Hidd el, még mindig a kedvesség, romantikusság a nyerő. :)

2015. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted melyik csajnak az az álma,hogy egy nyámnyila papucsot kelljen a boltba kísérgetnie,mert azt sem tudja egyedül eldönteni,hogy melyik ajtón menjen be a Tescóba?

A virág,a romantika meg a többi jó dolog,de emellett határozottnak,bátornak és érdekesnek is kell lenned,mert ezek a dolgok fogják meg a nőket.

2015. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha egy lány nem becsüli meg a kedvességed, nem érdemel meg! És ha neked az ilyen lányok jönnek be, akik nem értékelnek, akkor ne csodálkozz azon, hogy a lányoknak sem az a fiú jön be, aki értékeli őket.
2015. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Jól látod, nekem is az jön be, ha egy srác az ajtó előtt a nyakánál rántja vissza az előtte bemenni próbálót, majd ki is gáncsolja jól, aztán pedig határozottan bevonul az ajtón... És a pasimmal is csak azért vagyok még együtt, mert ő aztán mer lopni a Tescóban a szedd magad gumicukorból, nem olyan kis nyomi mint azok akik inkább fizetnek egy szemért is.


Amúgy meg egy újabb idióta kérdés. A kedvesség, dicséretek jól esnek, nem ettől lesz férfiatlanabb valaki, de van akinél a kedvesség valójában túlzott nyálasságot és érzelgősséget takar, az meg már nem férfias.

Melyiket választanám? Azt amelyiket nem lehet se egy tipikus határozott bunkónak se egy tipikus mulya romantikus léleknek leírni, egyik se jön be.

2015. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Nee 2-es válaszoló... Ne etessük már a Kérdezőt ilyennel,mert ez nem igaz.

Kérdező,hasonló vagyok ,mint Te.Lehetsz Te bármilyen kedves,aranyos,okos,őszinte blablabla...,ha nem vagy elég jóképű és bunkó,megalázó,akkor teljesen mindegy mit csinálsz.És ez most teljesen komoly.

Persze van kivétel,1 millióból kb. 1 darab.Na most akkor számold ki mennyi az esélyed egyáltalán találkozni ilyennel úgy,hogy melletted ugye 500 másik pasi is hajt rá,plusz lehet nem is tetszel neki...

Ehhez még az ötöslottó megnyerésénél is sokkal nagyobb mázlira van szükség.Szerinted ez akkor hány embernek adatik meg,hogy ilyet talál? Aki elfogadja olyannak,kedvesnek,rendesnek,őszintének stb...

Nagyon minimális.

Engem is hiába voltam én kedves egész életemben,mit kaptam visszafelé?Megalázást,kinevetést,visszautasítást.Akkor szerinted/szerintetek megéri ilyennek lenni?Én már nagyon bánom,hogy ilyen lettem megmondom őszintén.

Próbálom magamra erőltetni hátha sikerül bunkónak lenni valaha,és akkor talán van esélyem barátnőre szert tenni az életben.Mert idáig soha nem sikerült...

23/F

2015. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem, a kedvesség, az kedvesség, és nálam meg erősség, hogyha úgy vesszük, de inkább előnynek nevezném, na, az a lényeg, hogy nem tűnik attól puhánynak.


Na, őtet: "egy olyan embert, aki ugyan nem mindig biztos a dolgában, nem mindig szeret dönteni, de kedves, figyelmes, romantikus, és megbízható"

Egyértelműen.


Ja és a bunkóság meg a férfiasság nem ugyanaz, ezt jól vésd az eszedbe, ja és még azt is, hogy valakinek pont úgy kellesz, amilyen vagy, ő a másik feled, akiért nem kell változnod, mert ő úgy is szeret, sőt, lehet, hogy pont azért, meg amúgyis elfogad. Nem rég hallottam valakitől, hogy mindenkinek vagy ugye egy másik fele, és egy pár az hát ilyen hasonlatos cuccal élve: olyan, mint egy félbetépett papírlap, és akkor ott annak olyan redős lesz a széle, és csak egy olyan van, akivel minden redőkénk passzol, és az Élet többször felkínálja nekünk azt a lehetőséget, hogy összejöjjünk vele.


Amúgy meg, akinek a bunkóság bejön, hát, akkor ő is olyasmi belülről, nem? Nem a megfelelő ajtón kopogtattál talán. Ja amúgy meg láttam itt Gyiken egyszer írta valaki, lényege az volt, hogy hogy van ez, hogy mindig figyelt rá az adott illető, hogy nagyon tapintatos, udvarias legyen , addig sosem volt barátnője, azután meg el kezdett bunkóskodni ,és tapadtak rá a csajok. És hogy ez mi ez? De hát szerintem na, hát nem az tesz egy férfit férfivá, hogy olyan kemééény, meg ilyen, "én vagyok a főnök" meg ilyen "alfahím " típus. Van olyan is, de attól még , aki nem olyan, az is lehet férfi. Sőt, csomó olyan van, és ez tök jó, mert amúgy meg lehet, hogy van, aki azt hiszi, hogy attól lesz férfias, ha nem kedves, pedig nem.


;)

2015. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Én is ilyen vagyok, hogy kedves őszinte és segítőkész.

Tényleg nem sokra mész ezekkel amíg nem vagy magabiztos és határozott.

A nőknek nem a bunkósság kell hanem, hogy valamiért fel tudjon rád nézni.

Kihívásnak kell lenned számukra.

Azt kell érezniük, hogy te különleges vagy és értékes.

Én eddig ott csesztem el, hogy nem voltam magabiztos elégé.

Hidd el, ha érezni fogják rajtad azt, hogy tudod mit csinálsz és azt őszintén akarod akkor nem lesz gond.

2015. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is jól jött köszi előző. :D
2015. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Tetszik, hogy vegyesek a vélemények, így tudom, hogy nem megy az álszentkedés. Első írta, hogy elveszett lélek segélykiáltása. Talán van benne igazság, de én nem törtem össze, megyek tovább. ;) Csak zavar, hogy nagyon kevés olyan lánnyal találkozok, aki tudja értékelni a jó dolgokat bennem. És itt még nem csajozásról beszélek, szimplán várom, hogy megerősítsék, hogy érdemes kedvesnek/figyelmesnek lenni.

Hogy nem tudok mindig dönteni, az nálam főleg abból adódik, hogy alkalmazkodóképes vagyok, ezáltal mindegy, hogy kávézni/mozizni megyünk-e, ha arról van szó, mert én nekem az a fontos, hogy a partner ott legyen. A Tesco ajtón be tudok menni. :D És ha fontos kérdésekről van szó, akkor az asztalra is tudok csapni, de ha nem muszáj, nem konfrontálódok, mert nem szeretem.

Egyébként a kérdés alapcélja nem az volt, hogy panaszkodjak, hanem hogy kiderítsem az igazságot.

2015. febr. 14. 23:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!