Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeretem miert fáj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem miert fáj?

Figyelt kérdés
Ha nem tisztelem nem szeretem nem becsülöm miert esik rosszul ha mas fiuval beszelget? En is beszelgeteg mas lanyokal le is fekszem veluk es evvel tisztaban van. Hiszen kozoltem vele es a masik lanyal is. Csak neha elo veszem mikkor unom a kezi munkat.

2015. febr. 16. 23:19
 1/3 anonim válasza:
Mar nagyon megszokzad ot es idegesit teged hogy neki is vannak mas emberek az eleteben rajtad kivul,pedig ha belegondolsz te is ugyanezt csinalod vele
2015. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mert egy egoista barom vagy, aki nem bírja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ. Úgy érzed, hogy sérti az egódat. Ezért vagy "féltékeny".
2015. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igy van ahogy az utolsó le írta. :)
2015. febr. 17. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!