Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érti meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg hogy szeretem, és hogy sosem csalnám, hagynám el?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk hogy mindketten lányok vagyunk.

Mindig féltékeny, hiába mondom el neki hogy szeretem, sosem fogom megcsalni és elhagyni. Tudja jól hogy nagyon szeretem de mindig féltékeny minden kis szarra. Arra is ha szoba álok egyik haverommal,osztálytársammal. Mindent meg teszek érte, még fel is szöktem hozzá (180km lakik). Nem lehet rendesen megbeszélni a dolgokat, de ha azt megbeszéljük jön egy másik kis dolog ezekkel kapcsolatban.


Mit csináljak hogy lenyugodjon? Hogy megbízzon bennem? Elhagyni ilyen miatt nem fogom, de nagyon sok a veszekedés, hogy lehetne megoldani?



2015. jan. 25. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, de édesek vagytok :)
2015. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, amíg megcsinálsz neki mindent sosem lesz elég, mindig fog találni valamit. Önértékelési problémái vannak.
2015. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tehát akkor leszbikusok vaytok?
2015. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő 18, én 15 vagyok.

Én leszbikus vagyok, ő nem tudja pontosan mert volt fiúval de sosem szeretett egyet sem és nem gondolta komolynak az együtt létet velük, lányt meg tud szeretni komolyan.

2015. jan. 25. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Kommunikáció jól.
2015. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az ő problémája, keressetek neki szakembert. Semmi joga a saját bizonytalansága miatt azt büntetni, aki szereti.
2015. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#2-nek igaza van, önbizalom-önismeret hiányos, és bármibe lefogadom,h. skorpió cs.jegyű ;)
2015. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél benne biztos hogy skorpió, az exem dettó ilyen volt, rák csillagjeggyel :DD


Egyébként kedves kérdező, én is úgy voltam vele, hogy emiatt nem hagyom el, és majdnem két évig bírtam is, sajnálom, hogy ennyi idő elment rá....bár igaz a végén még ő csalt meg...többször is....:)

2015. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!